Wpis z mikrobloga

Mirki, szukam nowych doświadczeń tabaczanych. Bardzo lubię owocowe aromaty szczególnie ozona pomarańczowa i alpina.
Próbowałem już wszystkich ozon.
Jesteście w stanie coś podobnego polecić?
Znajdę jakąś cytrynowa tabakę?
#tabaka
  • 8
  • Odpowiedz
@dej_no_2_zlote: No jak szukasz nowych doznań, to kup coś innego niż Poeschl :P Tylko możesz trafić na tabakę o zupełnie innym charakterze (np. anglika), więc poczytaj recenzje a nie sugeruj się ładnymi nazwami. Chyba najpopularniejszą owocówką nie-Poeschlową jest Magic Moments od Bernarda. Jeśli lubisz słodkie tabaki to moją faworytką jest w tej kategorii Elmo's Reserve. W tych tabakach, które wymieniłem nie ma ani trochę mentolu, będzie to duże zaskoczenie dla zażywających
  • Odpowiedz
@dej_no_2_zlote: Jeżeli lubisz Ozonki to Radfordem, który jest raczej czekoladowy niż owocowy również nie pogardzisz. Polecę również Andechs Spezial, który z początku jest mentholowy a potem przechodzi w słodkie zioła. Niestety trudno dostępny. Jeszcze ciężej dostępny jest Mac Craig Royal, który jest raczej miodowy ale też powinien Ci podpasować. Poschl ma jeszcze dwie tabaczki owocowe w ofercie. Ale raczej nikła szansa, że gdziekolwiek je dostaniesz. Südfrucht - ananasowy. Miałem kiedyś jedno
  • Odpowiedz