Wpis z mikrobloga

  • 0
@MangoZjem te... skumaj to. Ten jest zarzutka nie? Ok. Ustalone - fejk. Ale! To nie znaczy że takich albo baaardzo zbliżonych do tego wpisu na fb nie ma. I to jest meritum. Że prześmiewczy obrazek jest tak naprawdę tylko odzwierciedleniem tego co i tak w rzeczywistości występuje.
  • Odpowiedz
@Barto_: pokaz mi JEDEN napisany na serio gdzie ktos mowi, ze p-------a w kosciele jest lepsza niz edukacja seksualna i ze zawsze tak bylo i nikomu nie przeszkadzalo ;) przyznam Ci racje
  • Odpowiedz
  • 0
@MangoZjem napisałem fake a ty dalej w zaparte

pokaz mi JEDEN napisany na serio


Wiec sam się zdecyduj XD

Nikt mi nic nie udowodnił, ustaliłem coś na potrzeby argumentu. Ale to chyba za duzo jak dla Ciebie XDDDDD
  • Odpowiedz
Że prześmiewczy obrazek jest tak naprawdę tylko odzwierciedleniem tego co i tak w rzeczywistości występuje.


@Barto_: @MangoZjem: ziomeczki, na własne uszy słyszałem starą babę co broniła księdza pedofila, zresztą zdaję sobie sprawę z tego w jakim kraju żyjemy, z jednej strony dyskusja pod takim śmiesznym obrazkiem porusza temat ale pozytywnego efektu nie ma, nic się nie zmienia, więc pytanie co powinniśmy z tym zrobić?
  • Odpowiedz
Ten jest zarzutka nie? Ok. Ustalone - fejk. Ale! To nie znaczy że takich albo baaardzo zbliżonych do tego wpisu na fb nie ma.

To Ty twierdzisz że to fake

napisałem fake


@Barto_: i to ja jestem niezdecydowana xD wczesniej pisales, ze nie odbierasz tego jako fejk bo sa ludzie ktorzy tak robia xD oczywiscie z tym smiesznym tekstem o kraju z dykty i kartonu.
To skoro sa ludzie to
  • Odpowiedz
@MilionoweMultikonto: czekac az stare baby umra ( ͡° ͜ʖ ͡°) w tym chociaz to smutne i mimo, ze bardzo kocham swoja babcie to ona tez sie do takich osob zalicza. no ale tez staram sie ja zrozumiec. przezyla kilkukrotnosc naszego zycia w duzo c---------h czasach gdzie dostep do wiedzy byl duzo c-------y i mega silna indoktrynacja i sama nie wiem czy latwo czy ciezko zmienic zdanie
  • Odpowiedz
  • 0
@MangoZjem nope. Ty przyjęłaś założenie że fake. Ja widzę screen z fb. Ty mówisz że fake. Pomijam już całą dyskusję dlaczego przyjąłem że to fake bo to juz za nami, argument że niezależnie od tego czy dany obrazek jest zarzutką istnieją takie osoby bo mi każesz udowadniać jak byś nigdy "madek" nie widziała. Wracając... screen z fb fake? Proove it. Nie?to pa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Barto_: no i wracamy do mojego pierwotnego pytania ;)

@MilionoweMultikonto: a no widzisz bo ludzie interesuja sie rzeczami ktore ich bezposrednio dotycza i sa latwe do zrozumienia. jakby Sekielscy nagrali Tylko nie mow nikomu 30-40 lat temu to nawet by nie wyszedl. Ksiadz byl wtedy bezwzglednym autorytetem. Cala wiedza spoleczna ograniczala sie do osiedla/wsi a informacje ze swiata czerpalo sie z gazet ktore to, ze sa stronnicze jak dzisiejsze media to chyba nikt nie dyskutuje? ;) Bylo nie do pomyslenia, ze ksiadz moze grzeszyc i taka wiedza byla wbijana ludziom przez 10lecia. A dlaczego dotycza bezposrednio nas te rzeczy? Bo jeden z drugim rodzic sie dwa razy zastanowi czy poslac syna do sluzby ministranckiej. I nie chodzi o sam fakt zjawiska pedofilii w kosciele bo to nic dziwnego, wszedzie sie znajda. Chodzi o fakt jej zatajania przez instytucje ktora przez tyle lat byla autorytetem w kwestii moralnosci. O fakt, ze ksieza nie czuja sie winni.

A potem wychodza takie katolibanskie kwiatki. Dla porownania moja mama i moja ciocia sa w podobnym wieku. Obie katoliczki, chodza regularnie do kosciola wierzace itd.
Tylko, ze moja mama ma przy okazji swoj rozum. Jak jej malzenstwo nie pyklo to wziela rozwod a nie "bo przysiegala przed bogiem i sie trzeba meczyc do konca zycia". ba, nawet drugi koscielny slub wziela. obejrzala film Sekielskich, przyjela informacje i spoko. Nawet z nia dyskutowalam merytorycznie o tym filmie. Ciocia natomiast nie chciala nawet obejrzec filmu bo przeciez jak to ksiezy obrazac, to na pewno bzdura i
  • Odpowiedz