Wpis z mikrobloga

@wertyh: Lemon Drop. Troszkę łysy ale mam nadzieje, że się odbije. Z tych doniczkowych chciałbym zrobić ładne „drzewka” jak w poradniku polutta. Ale ten sezon to debiut wiec wszystko testuje tak naprawdę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wertyh: Od samej góry. Tabasco, Cyklon Plus, Lemon Drop, Chili Denchai, Habanero Gambia. Wszystkie nasionka od Gobiego pisał, że to dobre odmiany na początek ;)
@wertyh: a tam gadasz, dobrze Ci rośnie przecież :)
@pastryk: chcesz drzewka? Przytnij te w doniczce drugi raz niedługo, ja swoje przyciąłem i ogołociłem z liści do pierwszego rozwidlenia, tylko to etapami. Teraz rośliny wygladają jak małe drzewka, no i więcej pędów puszczają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kibellos: ja uciąłem bo mi miejsce zajmują xD w sumie i tak później się ich pozbywa. Ta po prawej po ucięciu trochę zwolniła ze wzrostem, ale teraz bardzo szybko odbija i przegania tą po lewej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@picasssss1: no czaję czaję, moje habanero w ogóle jakoś dziwnie rosną, wszystkie niby z przyciętym stożkiem w podobnym miejscu i czasie, a tylko dwa czy trzy krzaczki się fajnie rozrosły od podstawy. Inne w ogóle w dupie miały wzrost, inne jeszcze #!$%@?ły normalnie do góry i dopiero przy 30cm się rozgałęziają. A jeszcze inne mają po 2 pary dużych liści i nierozgałęziony słup z małymi pędami ( ͡° ͜ʖ
@kibellos: moje po przycięciu zazwyczaj puszczały 2 łodygi, czasem po prostu odrastał 1 pęd a niektóre w ogóle nic nie zrobiły i nawet nie podrosły, kpina cyrk
może dlatego że też ciąłem jak najoszczędniej i ciąłem te pączki zamiast capnąć łodygę piętro niżej za liściem