Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Djkudlaty: @slavoy: @maou: nic nie rozwalilem ale któryś właściciel coś chciał przerobić i tak przerobił że jest napięcie 230 na wyjsciach rca ( ͡° ͜ʖ ͡°) W moim poprzednim wpisie można zobaczyć to 'cudo'.
@chup: Po zdjęciach to wiele mogę zrobić a najpewniej nic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
serwis ci nie naprawił czy wołał sporo szmalu?
z tego co widzę to jakiś śmieciowy składak jest kondensatory filtrujące to chyba elwy są a przynajmniej tak zakładam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Maou: nie do końca smieciowy składak ale ktoś w nim dlubal. Serwis chce serwisowke którą nie wiem czy dostanę. Już pisałem do producenta i serwisu który się zajmuje wzmacniaczami tej firmy.
@chup: Powiem ci tak grzebanego sprzętu tanio nie naprawisz w serwisie, musisz znaleźć kogoś kto dla samej sztuki by się tym zajął
Ja nie mam czasu bo mam parę rzeczy na warsztacie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wypokowy_expert: podejrzewam że na jednym bo był wymieniany na jakiś zwykły a tu chyba potrzebny jest trioidalny? Z tego co mi mówił gość u którego teraz leży ten wzmak. Ale już mam namiary na gościa co zajmuje się wzmacniaczami różnego typu i podobno naprawia to czego inni się nie podejmują także jutro będę się z nim kontaktował.
@slavoy: No ja to wiem
jak ktoś przynosi mi wzmacniacz za więcej niż 2k to wiem że zarobię ( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaż ostatnio trafiają do mnie sprzęty unitry typu fonica pa 2801 albo amator 2 na przestrojenie