Wpis z mikrobloga

Nie no to już jest szczyt.Kiedy miałem RDR2 na krążku nie przypominam sobie o żadnych błedach w grze, aż tu nagle po grze z gamepass już na samym początku pierwszej misji zdarzyły mi sie 3 bugi w stajni, że musiałem zaczynać misje od nowa i około 5-6 razy gra sama mi się wyłączała. Ktoś miał podobne problemy?
#xboxone #xbox #xboxgamepass #gamepass
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@User224: wersja z gamepassa niczym się nie różni od oficjalnej ze sklepu, jak zainstalujesz z płyty to i tak dociągnie patche do tej samej wersji. Chyba że nie będziesz aktualizować gry a przed włączeniem przejdziesz w tryb offline.
@golagolagola: @sodomek: @Zevs: Więc nie mam pojęcia o co chodzi , wygląda to tak jakby miało coś wspólnego z optymalizacją, nagle ścinka i wyrzuca z gry .. osobiście nie mogę się tym denerwować bo i tak cieszę się , że chociaż mogę w to zagrać i jestem przy końcu.. ale przy pełnym skupieniu lekko irytuje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@User224: tu i tak nie ma źle, mi w GTA V na xboxie tak się skrypty w jednej misji posypały że po około 40 próbach włączyła się cutscenka i pojawił się typ bez którego misja nie mogła się zacząć.