Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 756
Właśnie mi się przypomniało jak jakieś dwa lata temu jadłem #pringles i na jednym czipsów był czarny śmierdzący fragment ciasta.

Pamiętam że napisałem wtedy do nich na Facebooku z pytaniem dlaczego mam takie coś na chipsie i co to może być. Odpisali mi że bardzo przepraszają, że jest to fragment mrożonego ciasta które nie powinno się tam znaleźć i w ramach przeprosin wyślą mi prosto z Niemiec paczkę ich produktów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czekałem jakieś dwa tygodnie i nie dostałem nic, więc napisałem jeszcze raz. Dziewczyna która prowadziła moją sprawę przeprosiła i powiedziała że wyślą ponownie. Po tygodniu dostałem dwie paczki pringlesów, w sumie z osiem rulonów chipsów xD

Pod koniec kwietnia znalazłem zdjęcie z 2018 roku i dla żartu ponownie do nich wysłałem to samo zdjęcie i napisałem taką samą historię - dlaczego mam czarne coś na czypsie i znów odpisali że mrożone ciasto, bla bla przepraszamy i wyślą mi paczkę w ramach przeprosin xDDDDDDD

Dziś dotarła do mnie paczka z Niemiec i cztery paczki różnych smaków pringlesów xDDDD

#heheszki #chipsy #cebuladeals
Pobierz g.....i - Właśnie mi się przypomniało jak jakieś dwa lata temu jadłem #pringles i na ...
źródło: comment_1589894747nT2V5rtTBrt58Rlsr3GPBr.jpg
  • 76
a oni teraz (tez dla zartu) zglosza Cie o wyludzenie


@ntr1987: przecież on tylko kilka razy zapytał o to samo. Nie namawiał nikogo żeby mu cziperki przysłali. Gdzie tu masz wyłudzenie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Witam Szanownego Pana @gumpa_bobi:
Z przykrością informujemy, że wobec Pana osoby zostało wszczęte postępowanie wyjaśniające w sprawie wyłudzenia #pringles w ilości 12 sztuk. Jeśli do 20.05.2020 do godz. 12:00 nie wpłaci Pan równowartości wyłudzonych opakowań wraz z odsetkami w wysokości 15% rocznie na cele charytatywne, to powiadomimy prokuraturę o złamaniu art 286 Kodeksu Karnego.
Z poważaniem
Prezes #pringles
@gumpa_bobi: dobra zarzutka. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pringlesy są produkowane od kilku dobrych lat w Polsce, dokładnie w Kutnie - więc nikt by Ci ich z Niemiec nie wysyłał ani w 2018, ani w 2020. Żadna z firm która siedzi w branży "czipsów" by nawet nie zareagowała na tego typu "zgłoszenie". Nawet jeśli dbają o swój PR to zgłaszając raz, dostając raz jakiś "bonus" w ramach zadośćuczynienia
Pobierz SeriousDude - @gumpa_bobi: dobra zarzutka. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pringlesy są produkowane od ki...
źródło: comment_1589908054cTfFOo7Cu1W243PA9dULfG.jpg