Wpis z mikrobloga

#silownia

Jest sens jakoś ustawiać ćwiczenia jeśli ma się dostęp do siłowni godzinę w tygodniu? Głównie po to żeby uniknąć bezcelowego machania sztangą, chciałbym coś z tego wyciągnąć o ile się da ;)
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gumi5: Drążek znajdziesz na każdym placu zabaw. Hantle możesz sobie kupić, albo nawet zrobić z baniaków na wodę. Natomiast klaty w domu nie zrobisz (chyba, że plecak z obciążeniem, ale to cholernie niewygodne i nie naładujesz tyle, ile na siłowni).
  • Odpowiedz
@Gumi5: jako ćwiczenia pomocnicze tak, same w sobie raczej nie dużo. Jeśli znajdziesz gdzieś blisko domu drążek i jakąś poręcz do robienia pompek (ja używam barierki na schodach, która ma kształt litery L) to możesz na siłowni robić dolną część ciała+ np brzuch a w jakiś inny dzień robić właśnie podciąganie+ pompki na poręczach+ jakieś wariacje tych pompek na ziemi.
  • Odpowiedz
@Gumi5: Jeśli masz w szkole to spytaj się WFisty czy możesz przychodzić na siłkę w godzinach jego pracy gdy będzie ona wolna. U mnie była taka opcja.
  • Odpowiedz
@Pyrakus: jest chyba coś takiego jak godzina czy dwie tygodniowo dodatkowo, muszę tylko poczekać czy mi z planem zajęć będzie pasowała
  • Odpowiedz