Wpis z mikrobloga

@Poitrus Lagunka III zbiera dobre oceny po niedoróbkach II, ze wzgledu na zla opinie II jest mniej popularna i traci na wartosci, buda mi sie nie podoba ale biore pod uwage ze wzgledu na mnostwo recenzji mowiacych ze to dobry samochod.

C5 III tylko diesle, 2.0 150-163KM przy manualnej skrzyni, przy wiekszych mocach jest tylko automat. Jak drozsza eksploatacja nie odstrasza to diesla w V6 tez mozna. Sam szukam C5 teraz miedzy
@Poitrus: spokojnie mniej jak 10 lat w ładnym wyposażeniu znajdziesz. Silnik oczywiście 2.0. Będziesz zadowolony, tylko sprawdź go w ASO bo jak było druciarstwo z zawieszeniem to mogą być fuckupy. Jak nie naprawiał heniek w szopie to praktycznie bezproblemowe.
@Poitrus: >Gamę silników benzynowych Citroëna C5 II można podzielić na dwie części ze względy na roczniki. Do lat 2009–2010 oferowano tradycyjne silniki z wtryskiem pośrednim i bez doładowania. Są to szesnastozaworowe, dobrze znoszące zasilanie gazowe czterocylindrówki 1.8 (125 KM) i 2.0 (140 KM) oraz 3-litrówka V6 generująca moc 211 KM.

Pierwszy dla osób, którym w ogóle nie zależy na dynamice, drugi także, ale jakoś rozpędza C5, natomiast trzeci raczej dla miłośników
@Poitrus: no wiem, ja od 15 lat sobie kupuje samochody i zdarza się popełnić błąd. Jak się nie znasz to zawsze warto zabrać ze sobą kogoś kto się zna, można wertować fora, warto kupić auto w którym masz udokumentowaną przeszłość w jak największym stopniu, kupując auto od osoby która nie jest anonimowa w sieci masz większą szansę że nie wchodzisz na minę. Nie warto jeździć dalej jak 100 km od domu,
@Poitrus: ciężko powiedzieć. Kupując w komisie masz więcej praw w teorii , dodatkowo jak widzisz że sprzedawca w komisie nie ma oporów by jechać na sprawdzenie do ASO to zawsze jakaś zaleta. Ja wziąłem obecną furę w komisie i problemów nie mam żadnych aktualnie, a każdy na wykopie jęczał i stęczał że nia da się kupić tanio tej fury.
@Kick_Ass ech ciężki orzech do zgryzienia z tym kupnem auta ale postaram się coś poszukać jeszcze jak coś mogę dać znać priv ewentualnie link do jakieś oferty?