Wpis z mikrobloga

Posiadam kilka różnych urządzeń od Logitecha, między innymi klawiatury i myszy bezprzewodowe. Dziś robiąc porządki natknąłem się na nowe opakowanie z myszą bezprzewodową Logitech MX Master. Z uwagi na fakt iż posiadam dwie, które doskonale się sprawują postanowiłem zorganizować skromne #rozdajo.

W "zabawie" może wciąć udział każdy użytkownik oprócz "kont zielonych" - wystarczy zaplusować ten wpis. Losowanie odbędzie się dziś w godzinach wieczornych pomiędzy 20:00 a 20:30. Wysyłka na mój koszt (tylko Polska) via paczkomat.
tycomuxCH - Posiadam kilka różnych urządzeń od Logitecha, między innymi klawiatury i ...

źródło: comment_1589878095hTtaDhmPmvo0StesvrLawV.jpg

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
Jakie odczucia macie co do myszki?

Warto dać tyle za tą mysz?


@rootuss: ja gdzieś z 10 lat temu kupiłem Logitech Performance Mouse MX. Uważam, że była warta każdej złotówki, którą za nią wydałem. Jest wygodna i uwielbiam w niej ten lekki scroll.
Ale po tylu latach przestał działać przycisk "Wstecz" pod kciukiem. Przemapowałem sobie ten przycisk na inny zaraz obok, ale w końcu dostałem służbowy komputer gdzie nie miałem
  • Odpowiedz
@tycomuxCH: o jeju, z 6-7 lat temu kupiłem bardzo podobnego logitecha, chyba 5 stów za to dałem. #!$%@?ł się po miesiącu, cuda na kiju z gwarancją ale w końcu dostałem zwrot hajsu :D Ale w użytkowaniu milusi
  • Odpowiedz