Wpis z mikrobloga

Czemu jak się kupuje w tych dużych i poważnych sklepach to czas wysyłki zawsze jest ruletką?
A bo przetwarzanie zamówienia potrwa 2 dni, a bo nie będzie na magazynie, a w sklepie online było. Najbardziej archaiczny jest Komputronik gdzie zapłaciłem dopiero po dwóch dniach bo musieli się upewnić że na pewno mają to co sprzedają. XD

Na dzikim Allegro nigdy nie miałem takich problemów na szczęście i paczki szybko lądują w paczkomatach, ale zamówienia za 5k+ bym tam nie chciał robić.

#xkom #morele #komputronik #allegro #zakupy #elektronika
  • 10
@Sayong zamówiłem komputer za prawie 11 tysięcy, dwa razy zmienialem podzespoly żeby nie czekać na dostawę 22 maja, komputer zamówiłem 8ego, w niedzielę byłem zapewniamy że komputer jest w trakcie składania, dziś pisze i nie ma chłodzenia, bo dostawa z salonu się opóźnila XD
@Shynetic: Zamówiłem wczoraj duperele z Xkoma bo z komputronikiem miałem jazdy. Przezornie rozbiłem 3 przedmioty na dwa zamówienia żeby chociaż doszło to co mają na stanie. Odpisali mi że nie mają i będzie za kilka dni (w momencie składania zamówienia było dostępne), po czym po kilku godzinach dostałem maila że moje zamówienie jest spakowane i czeka na kuriera.

W komputroniku natomiast zamawiałem chłodzenie do kompa + pasta termoprzewodząca, na stronie dostępny
@Sayong normalnie bym anulowal zamówienie, ale żaden inny sklep mi tego nie złoży to już poczekam, ale bez jaj wymieniłem dysk i się pytałem czy na pewno tylko tego brakuje, po czym okazało się że nie ma zasilacza, wymieniłem i pytałem 10 razy, zostałem zapewniony że we wtorek komputer będzie złożony, no i #!$%@? pisze dzisiaj i znowu nie ma czegoś tym razem chłodzenia