Wpis z mikrobloga

  • 39
@aksal89 zasadniczo byłby to problem bo wiadomo - mniejsza słuchalność to mniejsze wpływy z reklam. Ale stop. Żaden problem żeby z budżetu przelać kaskę na utrzymanie radia xD więc im to wsio, grunt żeby tuba nadawała ciągle do stałych i przypadkowych słuchaczy...
  • Odpowiedz
@dziaru: niech wszyscy ci co odchodzą założą nowe radio pod nazwą typu "radio trzy" albo "radio tres", utrzymujące się ze sprzedaży koszulkek z napisami "wychowany na trójce", "nie jestem jak dzisiejsza młodzież - słucham polskiego rocka". Efektem będzie po prostu przeniesienie całej trójki w inne miejsce.
  • Odpowiedz
@dziaru: Przecież Niedźwiecki musiał zdawać sobie sprawę o czym jest ten tekst. Na pewno myślał że jest pewne ryzyko że będzie afera ale pomyślał: a co tam, zaryzykuję, jedziemy z nimi. Nie spodziewał się tylko że to się aż tak rozdmucha.
  • Odpowiedz
@dziaru: chłop niczemu winny, nie słucham tego radia jednak po całej tej akcji zrobiło mi się go szkoda.Mam nadzieję, że odzew ludzi wróci go na stanowisko, bo tak pobieżnie sprawdzając był lubiany i odpowiedni człowiek na stanowisku to w Polsce rzadkość.
  • Odpowiedz
@dziaru ale co sie chłop ma martwić? Z takim nazwiskiem, dorobkiem i rzesza fanów to każde jedno radio prywatne przyjmie go do roboty bez żadnego problemu i jeszcze dadzą mu osobna asystentke od robienia gały. Nie wspomnę o setkach możliwych robótek typu selekcja "STO TOP HIT WSZECHCZASOW ROKU, DEKADY, STULECIA". Nawet nie musi tego robić osobiście, tylko zgoda na wykorzystanie nazwiska i cyk, dochód pasywny.

Jedno czego szkoda to idea. Że
  • Odpowiedz
@dziaru: podaję hasło: totalitaryzm.

Polityka totalna właśnie na tym polega. Nie ma dziedzin życia neutralnych ideowo/politycznie. Dzięki temu, można wszystko podzielić na dobre (podległe reżimowi) i złe. Czy jesteś muzykiem, dziennikarzem, piekarzem, kierowcą czy grabarzem - jesteś z nami lub przeciwko nam, nie ma nic pomiędzy.
  • Odpowiedz