Wpis z mikrobloga

no ale przez takie #!$%@? tracą cały elektorat, który chce się pozbyć pisu. Na przykład ja teraz na bank na taką pacynke nie zagłosuje.


@Czarna_ksiazka: Powiedzenie ze zabiora 500+ to jest strata elektoratu. Elektorat PO tez chce 500+
  • Odpowiedz
@Czarna_ksiazka: Jesteś w mniejszości. O likwidacji 500+ można mówić jak grasz o 10% a nie jak walczysz o prezydenturę. Gdyby powiedział o jego likwidacji to w TVP byłby codziennie na czołówkę wrzucany jako wróg polskiej rodziny.

500+ zniszczy kryzys zadłużeniowy lub inflacja. Innej możliwości na ruszenie tego nie ma.
  • Odpowiedz
@Herubin: @Haqim: smutne jest to co mówicie. To niech #!$%@? obieca nam ten chłopak 2000+, przecież elektorat tego chce!

To jest partia bez jaj i jakiegokolwiek planu na ten kraj. Koniec kropka. Są gównem, które nawet z pisem nie potrafi wygrać.
  • Odpowiedz
@vvertoi: no to jest dobre pytanie. Pewnie oddam głos na Żółtka, który dostanie maksymalnie z 5%. Naprawdę chciałem zagłosować na kogoś kto ma realne szanse na wygraną z Dudą, ale skutecznie mi to obrzydzają.

@Parmenides69: a dostaniesz 3x20% i 500zł na pocieszenie xD
  • Odpowiedz
@Czarna_ksiazka: To, ze nie mowi o likwidacji nie oznacza ze popieraja te gowno programy. Z ich strony przeciez by to nigdy nie wyszlo gdyby rzadzili. Nie moga mowic o likwidacji ale nie oznacza to przeciez popierania rozszerzania.
  • Odpowiedz
@Herubin: no tutaj ewidentnie typek popiera ten program. Mówi nawet, że chce go bronić XD. Także, gówno zobaczy, a nie mój głos, mimo najszczerszych chęci. Argumentu - musi tak mówić, bo inaczej nie wygra - nie kupuję.
  • Odpowiedz
500+ zniszczy kryzys zadłużeniowy lub inflacja. Innej możliwości na ruszenie tego nie ma.


@Herubin: ewentualnie moze kiedyś pojawi sie ktos odpowiedzialny jak Tusk i podejmie niepopularną ale bardzo potrzebną reformę tego lub likwidację. Tak jak z podwyzszeniem wieku emerytalnego.
  • Odpowiedz
@Czarna_ksiazka: równie dobrze można powiedzieć, że on powie że zabierze 500+ pis powie że zostawi i znowu przegra.

Pis wprowadził kupowanie głosów i teraz nie ma innej drogi by z tego wyjść niż zapaść gospodarcza. Każda próba odebrania 500+ skonczy sie przegraną.
  • Odpowiedz
@Czarna_ksiazka: Nie zlikwidują 500+ zapomnij o tym... Nikt nigdy, chyba że nie będzie innego wyboru. Dla kolesia walczącego o pełną pulę to byłby strzał nie tyle w kolano, co prosto w łeb...

no ale przez takie #!$%@? tracą cały elektorat, który chce się pozbyć pisu. Na przykład ja teraz na bank na taką pacynke nie zagłosuje.


Czyli, że jedyną przewiną PiSu było dla ciebie 500+??? Aha- i nie wypowiadaj się w
  • Odpowiedz