Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2751
Pomijając już fakt, że utwór narobił zamieszania politycznego i paradoksalnie może stać się hymnem, to jest po poprostu zajebisty, Kazik pokazał klasę
#kazik
#muzyka
DzonySiara - Pomijając już fakt, że utwór narobił zamieszania politycznego i paradoks...
  • 87
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1209
@DzonySiara: szczerze gdyby nie afera to pewnie nawet bym go nie usłyszał, a tak sam go będę udostępniał na przekór partii. Mam nadzieję że odbije im się to czkawką i wyjdzie odwrotnie niż planowali, Kazika usłyszy 2 razy więcej ludzi niż normalnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@DzonySiara: dzisiaj podobno ma być ciąg dalszy strajku, powinni to z głośników cały czas puszczać, wtedy chciałbym zobaczyć minę prezesa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 196
@DzonySiara: imo naprawdę sztos kawałek, tekst nie jest agresywny,wulgarny i nie ma bezpośredniego zwrotu do Prezesa.Pomimo tego i tak każdy wie o kogo chodzi; brawo Kazik
  • Odpowiedz
@DzonySiara: Słuchałem listę w piątek i jak poleciał ten kawałek to wiedziałem że w sobotę coś jebnie. I jebło ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Dożyliśmy tych samych czasów w jakich żyli nasi dziadkowie i rodzice, ale to wszytko jest robione w białych rękawiczkach.
  • Odpowiedz
@fuechsinn: słuchać się da, tekst jest na serio w punkt i sam bym tego lepiej nie ujął (edit: gdybym umiał pisać piosenki i chciał opisać to co czułem widząc ten cyrk 10/04 w samym środku obostrzeń epidemicznych xD), muzycznie dużo gorzej, całkiem nijaki ten akordeon, nie wspominając o melodii
  • Odpowiedz
@DzonySiara: Jak trzeba się buntować przeciw systemowi to Kazik wychodzi z piwnicy :) brawo !
Kawałek tak szczerze to jak by się urwał z wesela ale na złość Pokurczowi zrobimy z niego piękny przebój
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 71
@DzonySiara jak na Kazika to imo słabe. Ma o wiele lepsze i mocniejsze polityczne utwory, w porównaniu z nimi to tego się nie da słuchać.

@fuechsinn: @pajratus:
Wydaje mi się za Kazik specjalnie to zrobił żeby ta piosenka była śpiewana przez zwykłych ludzi ¯\_(ツ)_/¯
Kazik mógłby spokojnie zrobić normalną piosenkę popową ale zrobił swojskiego z jakimś zamysłem imo
  • Odpowiedz
@DzonySiara: trochę taki Streisand effect. Kazik wypuścił piosenkę o której trochę by było głośno, ale bez przesady - za to po tej akcji z Trójką to utwór będzie tostowany we wszystkich innych mediach i stacjach radiowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz