Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi czy moje nominacje są wujowe i w styczniu miałem farta, że to przeszło, czy kogoś teraz #!$%@?ło? Piaskownice 4 miesiące temu leciały hurtowo i wszystkie wchodziły. Mapa mi nie przeszła bo " The real-world location of the nomination cannot be confirmed to exist at the submitted location" mimo że jest zrobiona sfera na której jest widoczna.
#wayfarer #ingress
Barti1403 - Powiedzcie mi czy moje nominacje są wujowe i w styczniu miałem farta, że ...

źródło: comment_15896357301O3RtFr9RHDofR6G663ZBS.jpg

Pobierz
  • 4
@Barti1403: Czyli mam rozumieć, że to wszystko zostało uwalone przez kogoś? XD No trochę farta miałeś. A te piaskownice to co dwie uwalone czy ta jedna z nich jeszcze stoi? Może komuś przesłaniały drzewa tą mapę lub patrzył od dupy strony ze street view. Dziwne, że nie widzieli tych zdjęć. Nie zgłaszaj ponownie graffiti, po co żeby to się nawarstwiało.
@czajnik_wow: no te po lewej są ze stycznia i przeszły, te po prawej są z maja i zostały odrzucone. Może przez te 4-5 miesięcy zmieniły się wytyczne, albo zawsze takie były i te z lewej nie powinny przejść.
Wszystkie nominacje są widoczne z googli, albo z satelity albo jest zrobiona sfera także nie tu leży problem.
@Barti1403: StreetView nie działa. Zaciągane są tylko sfery dodane przed jakimś tam okresem. Sprawdź, co Ci pobiera. Na rozbudowach też mi upierdziela często. Teraz na wayfarerze to syf się zrobił. Dużej części oceniających leci ocena na czerwono. Mniej osób ocenia. Dłużej wszystko siedzi w głosowaniu.Dużo rzeczy odrzucanych jest. To wszystko na siebie oddziałuje i się kumuluje. Co można zrobić? Dodawać do skutku...