Wpis z mikrobloga

Breivik. Coraz śmielej niektóre wykopki argumentują, że my go nie rozumiemy i zostanie doceniony za 50 lat. http://www.wykop.pl/link/1265831/fotografia-breivika-zaraz-po-schwytaniu/

Ja jestem za mało oświecony. Więc może mi pomożecie. Zabicie których osób czyni ze mnie bohatera?

Zabicie Białych - morderca.

Zabicie Muzułmanów - bohater.

Zabicie Żółtych - ?

Zabicie Czarnych - ?

Zabicie Eskimosów - ?

Jak wyceniacie zabijanie mańkutów?

Lepiej zabić mężczyznę, kobietę czy dziecko?

A może za całą rodzinę jest jakiś bonus?
  • 29
@parachutes: Żeby przypadkiem nie okazało się, że za 21 lat" kilka dni po wyjściu z więzienia został zamordowany przez nieznanego sprawcę Andreas Breivik, który 21 lat temu zbił 77 osób"
@ufos: być może ale cholernie mi to przypomina historię dojścia do wladzy Adolfa. Narastające niezadowolenie, ekonomiczne problemy, tylko kwestia czasu az biali znajdą sobie wspolnego wroga ktorego obarcza odpowiedzialnoscia za wszystkie szkody i znajdą wodza ktory ich przeciw nim poprowadzi.
@parachutes:

Ja to widzę tak :

Przy każdym grubo obłożonym +/- komentarzu zawsze jest pewna ilość tych, którzy :

- nie rozumieją co zostało napisane

- rozumieją co zostało napisane, ale brakuje im finezji na dostrzeżenie różnych aspektów sprawy

- rozumieją co zostało napisane, ale mają skrzywienie i popadają w skrajności, lub odwrotnie, zaczepiają się o mikre szczegóły i pomijają ekstrema

- lubią/nie lubią autora

- Napoleon, kopnij mi tego...

-