Wpis z mikrobloga

Breivik. Coraz śmielej niektóre wykopki argumentują, że my go nie rozumiemy i zostanie doceniony za 50 lat. http://www.wykop.pl/link/1265831/fotografia-breivika-zaraz-po-schwytaniu/

Ja jestem za mało oświecony. Więc może mi pomożecie. Zabicie których osób czyni ze mnie bohatera?

Zabicie Białych - morderca.

Zabicie Muzułmanów - bohater.

Zabicie Żółtych - ?

Zabicie Czarnych - ?

Zabicie Eskimosów - ?

Jak wyceniacie zabijanie mańkutów?

Lepiej zabić mężczyznę, kobietę czy dziecko?

A może za całą rodzinę jest jakiś bonus?
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JesterRaiin: Ale czuję, że coś wisi w powietrzu jak przeglądam te komentarze. Chyba, że mam jakieś schizy. Pocieszam się, że głównie głupotę emitują pomarańcze, których nicki widzę pierwszy raz na wykopie.
  • Odpowiedz
@parachutes: Dokładnie. Kogo obchodzą komenty pisane może dla śmiechu, może dla trollowania ? Wykop nie jest miejscem, które powinniśmy brać na poważnie - to lunapark, po którym biegamy jak dzieciaki bawiąc siebie i innych. ;]

@Kosmas: Jak nie, jak tak ? ;]
  • Odpowiedz
@JesterRaiin: ale czasem mi się włącza coś w głowie i chcę tępić głupotę :( nie żebym siebie stawiał w pozycji wyroczni, ale w przypadku niektórych ludzi 14latek potrafi wygrać na argumenty.
  • Odpowiedz
@parachutes: Słusznie. Co to jednak jest za zwycięstwo ? Racji i tak nie przyznają, wszetecznych swych dróg nie porzucą, a koniec końców człowiek zdaje sobie sprawę, że zatryumfował nad jakimś szczeniakiem o niewyrobionym guście i finezji ropuchy ślizgającej się po krowich plackach. ;]

W skrócie : zabawa dla zabawy. Nagrody brak. ;]
  • Odpowiedz