Wpis z mikrobloga

Chciałbym wrócić do LoLa po dłuuugiej przerwie. Nie pamiętam wiele, ale kiedyś byłem ostro wkręcony, więc pewnie kwestia przypomnienia. Ostatnim championem jaki wyszedł, gdy jeszcze grałem był Yasuo. Możecie podrzucić jakieś linki na początek, żebym sobie przypomniał i ogarnął jak teraz wyglądają runy, masteries itd? Kiedyś miałem bardzo zaawansowane konto, więc powinienem wszystko mieć, żeby zacząć grać teoretycznie. Kurde nawet nie pamiętam na jakim regionie grałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#leagueoflegends
  • 12
@JakTamCoTam: Już nie pamiętam ile wydałem, ale dużo. Mam teraz jakieś 40000 niebieskiej esencji, co się za to kupuje? Grałem długo i wydałem sporo pieniędzy i tych normalnych punktów, ale jakoś chyba mi to zrekompensowali, no nie?
@Andylon: Nigdy nie byłem dobry jako adc, grałem na innych pozycjach. Zagrałem już kilka gier i zapomniałem jak się ustawiało smart casty. Zrobiłem w opcjach quick cast all, ale mimo to np. ignite, albo ulti garena musiałem potwierdzić kliknięciem, to normalne? Kiedyś miałem to na smartcastach na pewno.
@Budo: Jak masz menu skrótów klawiszowych to pod nimi masz takie strzałeczki. Klikasz co chcesz mieć na smartcastach i jechane. Możesz sobie też ustawić, że wyświetla ci zasięg skilla zanim zwolnisz klawisz.
@Budo: no to czeka cię spore zaskoczenie bo od tego czasu naprawdę dużo się zmieniło od wielu nowych championów przez nowy system drejkow i heroldow aż po zmiany na mapie mapie.
@Delirka: No już właśnie widzę haha. Kiedyś bardzo dużo junglowałem i byłem dobry w tym, teraz nie wiem co się dzieje w dżungli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Budo: jungla dostała najwięcej zmian, są 4 rodzaje drejkow z czego po ubiciu każdego z nich masz określone korzyści i powstają zmiany na mapie w części lasu przykładowo strefy przyspieszenia, krzaki, dodatkowe kamienie w postaci ścian itd. Doszło również 2x Herold 2 lekko odmienne barony i elder dragon który jest chyba najważniejszy ze wszystkich mobow bo umożliwia bardzo szybkie wyeliminowanie przeciwnika z gry.