Wpis z mikrobloga

cześć

ja nowy w gta 5 online

1. co najlepiej mam robić na poczatkowych levelach - te misje fabularne od NPC oznaczone literkami na mapie?

2. do ilu graczy jest sesja online?

3. caly czas mi spamuje jakimis wiadomosciami żeby cos tam kupić to coś tam coś tam i żeby wejść na strone internetową w grze ale kurde nie mam na mapie żadnej kafejki internetowej - czy to się odblokowuje później?

4. w tej wersji epic jest 1mln $ gratis - czy to się samo doda do konta bankowego w grze czy gdzieś to musze odebrac?

5. co ile minut można sprzedać auto kradzione do dziupli i ile max można z tego wyciągnąć, np. supersamochodow mi nie chce skupować a tylko takie za 3k do 8k najwiecej mialem?
#gtav #epicgames #steam
  • 15
@mohawk: 1. wyciagaj telefon i znajdz tam szybka akcja i tam masz wachlarz mozliwosci, i rob to bo za pierwsze przejscie kazdej misji, wyscigu itd masz dodatkowy hajs.
2. ciul wie
3. da sie to zmienic w opcjach, poszukaj
4. samo sie doda
5. nie wiem
@mohawk: 1. tak, najlepiej - duzo kasy jednak nie dostaniesz 2. Chyba 16 3. mozesz wejsc za pomoca telefonu 4. jak ja kupiłem ten starter poczatkujacego kryminalisty to chyba wchodziłem w opcjach i tam zakladka online i pakiet poczatkujacego kryminalisty 5. nie wiem
@GothBoyy666: 4. ten pakiet startowy kryminalisty to tylko zdziebko tej oferty premium epica bo w niej ten 1mln $ + jakies domy + jakies auta mają być tylko że dodane bedzie do konta od 7 do 10 dni od pierwszego uruchomienia gta online
@Denial94: bo dla PL wylaczone zgodnie z ustawą antyhazardową, ale z tego co slyszalem wystarczy odpalic gre po VPN wylaczyc vpn i mozna grac do woli w kasynie, jednak tego nie robilem jeszcze i nie znam szczegolow
@mohawk: Po jakimś czasie w grze powinieneś otrzymać wiadomość z mapą skarbów która doprowadzi Cię do poszczególnych wskazówek, a finalnie do rewolweru z samonapinanien, a także inną wiadomość od Maude która prosi Cię o pomoc w łapaniu zbiegów - warto zrobić te misję, bo za obie otrzymasz na końcu po 250k. Sprawdź sobie na necie co i jak, bo już sam do końca nie pamiętam czy trzeba spełniać jakieś wymagania czy
@mohawk:
1. Pomagałem innym w ich biznesach.
2. Chyba 32
3. Dopóki nie kupisz, będzie spamować. Nie ma kawiarenek jak w GTA IV, jest telefon z Internetem.
4. Wpadnie na konto automatycznie. Będziesz mieć info po wczytaniu online.
5. Nie pamiętam.