Wpis z mikrobloga

Istnieje w naszym kraju jakieś czasopismo, które rzetelnie opisuje to ci się aktualnie dzieje na świecie i w Polsce? Kiedyś kupowałem Wprost. Wtedy PO i PIS startowali do wyborów (rok 2005?). Pamietam, ze zajmowali się tam analizą, co do zaoferowania ma jedna partia, co proponuje druga. Pokazywali zalety i wady obu partii. W miarę obiektywnie. Potem przestałem czytywać tygodniki. Po latach naszła mnie ochota na Wprost. A tu z wprost zrobiła się tuba propagandowa. Kupiłem wiec Politykę, bo to czytywała moja małżonka. Ale okazuje się ze to tez jest tuba tylko innego obozu( a może tego samego?, już nie pamietam) Przestałem czytywać to bi bez sensu wydawać kasę i czytać jakie to PeŁo to dałny albo jakie to PiSiory zjeby są.
Czy jest w tum kraju jakiś tygodnik który pokazuje obiektywnie sprawy polityczne w naszym kraju? Pytam poważnie bo mam już dość czytania internetowych specow od wszystkiego.

W załączeniu zdjęcie moich wędlin, które dziś uwędziłem sam.
#wedlinydomowe #wedlinyboners #wedzenie

#pytanie #polityka #czasopisma #gazeta #polska #europa #swiat
zerthimon - Istnieje w naszym kraju jakieś czasopismo, które rzetelnie opisuje to ci ...

źródło: comment_1589553815cXBBxQ0TqdVbuZucLZv5NF.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Voycjeshyna: drogi dziś kupiłem 12 zł.
Na pierwszej stronie ks Boniecki z broda i tak mnie naszło że nawet księża ulegają modzie.
@zerthimon:
Bardziej na prawo niz Wprost była ściana tak mówił mój wujek który czytał NIE Wprost Gościa niedzielnego.
Obawiam się że nikt za ciebie nie odrobi pracy domowej.
  • Odpowiedz
  • 0
Obawiam się że nikt za ciebie nie odrobi pracy domowej.


@Sl_w_k_1: czyli ze co, mam kupić wszystkie tygodniki, przebrnąć przez to szambo i sam zdecydować, który jest lepszy? Strata czasu i pieniędzy.
  • Odpowiedz