Wpis z mikrobloga

ale jeśli nie działa,


@Mongrel: Wszystko działa, ale ten pajac nawet nie kliknął w link. Daj spokój, żeby w ogóle to udowadniać komuś tyle lat po powstaniu tych nagrań, jak to już było wyjaśniane milion razy. Szkoda fatygi na taką osobę. Żeby tak gardłować do ludzi jak on, od razu lecieć z wyzwiskami z takim przekonaniem o swojej racji? On "może uwierzy" bo mu się k---a 6 lat po całej
  • Odpowiedz
@Kosmiczny_pies_Kazak: taką analizę to zrobił i Stonoga, więc xD
Oczywiście, że powinien służyć ku dobru ojczyzny i jej obywateli, ale niestety powinien też wykazywać się wysoką kulturą osobistą, po miało swoją szansę, teraz PiS, więc czas na kolejne partie.
  • Odpowiedz
@quercy: xD. Dzięki za odniesienie się do przykładów Morawieckiego i Kaczyńskiego. Wszyscy rzucają k-----i i oczekiwanie, że ktoś nie powinien prywatnie rzucać k---ą bo jest posłem to jakaś parodia. Może żonę też powinien tylko na misjonarza b----ć i nic wymyślnego z nią nie robić bo jest posłem całą dobę XD. Sam nie wierzysz w to co piszesz. Żegnam bo podnosisz mi ciśnienie w sobotę swoją hipokryzją.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kosmiczny_pies_Kazak a co mam się do nich odnosić? Wtf, rozumiem jakbym przywołał ich jako przykład dobrego polityka, a Ty wyjeżdżasz z d--y z pisiorami i każesz mi się do nich odnosić, no też nie zasługują na bycie posłami i powinno się ich w-----ć. Nie wiem co mają Twoje upodobania seksualne do kultury osobistej, ale spoko, interpretuj jak chcesz.
  • Odpowiedz