Wpis z mikrobloga

@babisuk: Dobra mam, no cóż nie jest podane czy to był kibic może to postronny urlopowicz, dwa kibice zaczęli niech więc teraz nie płaczą bo to nie po męsku nie brać odpowiedzialności za swoje czyny to dwa a trzy jak na nich patrzę to mam takie pytanie czy w razie jakiś ekscesów i późniejszych rozpraw stosuje się paragrafy przestępczości zorganizowanej bo wydaje mi się że podpadają po definicję.
@OstatniZrywWolnosci: Meksykanie nie mniej winni niż kibice. Kto zaczął to teraz przepychanki, nagrania wiele nie wyjśniają, zachowanie Meksykanina też nawet wg wyborczej mogło byc naganne. Trzecie pytanie tez się do nich powinno odnosić - jedni i drudzy to ekipa.

Do tego Twoje insynuacje z pierwszego postu są śmieszne - wytykasz komuś 'Jak wiemy nie są zbyt bystrzy' a sam walisz błędy: "Ci kibice"
@babisuk: Nawet jeśli założyć że zaszło po prostu nieporozumienie na tle kulturowym (jeśli ktoś nie wie jak wygląda podryw po meksykańsku tudzież stosunki damsko-męskie to polecam programy Cejrowskiego) to reakcja kibiców dalej była przesadzona.