Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Willy666: wspierana zapewnianie cały czas że będzie dalej kandydowała i potem ogłasza sama przy pustej sali a koledzy z po wspierają na Twitterze zamiast gdzieś tam w tle stać. Autentycznie żal mi tego jak ją potraktowano. Styl bardzo słaby
@wrrior: Bardzo proszę mnie nie wrzucać do woreczka marudzących na wszystko i generalnie ja to ja, a nie żadni my, wy, czy oni.
Odnosiłem do wydźwięku zdjęcia - nie lubię jej, ale jest to na swój sposób smutne, że jej konferencja o rezygnacji była solo, bo to wygląda jakby kompletnie nikt z partii jej już nie wspierał, ergo - osierocona porażka. Gdy ją ogłosili i wspierali, to zawsze ktoś w tle
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wrrior: i dalej twierdzę że forma w jakiej się to odbyło jest bardzo smutna. Nie wiem ile czasu zastanawiali się nad formą, fakt uszanowali jej decyzję, ale ona wybrala jeden z gorszych sposobów, bo wygląda to tak jakby się od nich odcinała. Uważam też że sama decyzja zrobić z niej kandydata była słaba bo w platformie są osoby z dużo większą charyzmą
@jeehox25:

Smutne to jest to, że można tak zaszczuć osobę kandydującą na urząd prezydenta.
Smutne to jest to, że można sprowadzić politykę do memów i gadania o bzdetach typu przejęzyczenia tak skutecznie, by nie dyskutować w ogóle o argumentach kandydatów.

A smutek o którym piszesz ty to są krokodyle łzy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wrrior: wiesz w czym problem? W tym, że ona chciała być prawdziwym prezydentem a nawet kandydatem okazała się nieprawdziwym. Zero wiarygodności - PO w pigułce.