Wpis z mikrobloga

Stało się. Boli mnie ząb czy piciu i jedzeniu. Ostry kujący ból zwłaszcza przy piciu chłodnej wody. Dzisiaj idę do dentysty -,-
Ktos-cos jak to aktualnie u nich wygląda? Zwłaszcza jeżeli chodzi o ceny? Bo coś czuję, że popłynę a ból zęba będzie mniejszy niż ból pustego portfela :x

#dentysta #koronawirus
  • 11
  • Odpowiedz
@czarodziejkazksiezyca: nie, tylko i wyłącznie przy jedzeniu i piciu.

@Zepelin9: notabene wydaje mi się jakby to była 6 ale właśnie była leczona kanałowo już kiedyś. Więc teoretycznie nie powinna boleć. Ale może być tak, bo mam bardzo blisko żeby siebie, że pomiędzy zębami coś się dzieje i tylko wydaje mi się, że to 6 a to np. 5.
Czy mam próchnicę - nie wiem nawet jak to poznać.
  • Odpowiedz
@Zepelin9: właściwie dentysta nic nie mówił jak ją stosować gdy mi ją polecał. Niemniej jednak używam jej tylko raz dziennie aczkolwiek też nie tubka po tubce bo robię mniej więcej miesięczne odstępy między stosowaniem z dziwnego powodu, gdy się skończy zawsze zapominam nowej zamówić, bo w moim mieście od ręki nie jest dostępna :P
Nacodzien stosuje zwykła pastę colgate classic bo mam pewność, że mnie nie uczula (mam chyba uczulenie
  • Odpowiedz
@LrPrl: Rób odstępy. Po prostu walenie cały czas takimi dawkami fluoru skończy się pękaniem zębów. Nadmiar też jest szkodliwy. Zęby of fluoru robią się kruche (od jego nadmiaru).
  • Odpowiedz