Wpis z mikrobloga

@Sertralina: Mi pomaga alpragen, w ogóle nie ma mowy o rzyganiu. Ale ja wale pół rekreacyjnie 210mg bupry iv przez tydzień/dwa. Później tydzień przerwy i znowu jak napisałem wcześniej. Do tego jeden tydzień w miesiącu jakiś gram majki, max blister mst200. Więc w takich ilościach to co tu gadać o skręcie. xD Ale kiedyś waliłem duuuużo więcej i alpragen był moim przyjacielem. Jest i do dzisiaj.
  • Odpowiedz
  • 0
@smoovin U mnie rekordowo szło (jednoraz) 500 mg majki iv, 3 mg fenta iv, 40 mg bupry iv, 320 mg oxy iv, 3 g tapentadolu po, 1,5 g kodeiny po… Innych chyba nawet nie pamiętam.
  • Odpowiedz
@Sertralina: ło baben! Ja rekordy miałem mniejsze, zawsze starałem się jak najmniej rozwijać w sobie tolerkę, aby sprzętu starczyło na jak najdłużej. Niestety ja przez erecepty nie mogę sobie już pozwolić na takie ilości. Ale to dobrze... Człowiek powoli dochodzi do siebie. Przepisywał Ci to lekarz? Skąd miałaś kasę na takie ilości? Damn!
  • Odpowiedz
  • 0
@smoovin Kasa… Długie i kręte historie, nie polecam takiego kombinowania… Lekarz przez krótki czas, zwykle czarny rynek. Teraz lekarz, bupra. Miałeś skręta po którymś opio? Po jakim ciągu?
  • Odpowiedz