Wpis z mikrobloga

@ziemba1: Argument z Papieżem jest starym argumentem jeszcze z lat 90 kiedy zaczynałem interesować się polityka. Kto się interesuje ten wie za czym był JP2. Napewno noe za UE. To zbytnie uproszczenie. Był za integracja gospodarcza narodów europejskich w imię pokoju. Nie był za tym czym stała się i czym jest dziś UE o czym mówi konfederacja. To już nie europejska wspólnota węgla i stali za którymi ideami był JP2. Sikorski
  • Odpowiedz
Sikorski pokazał pewność siebie i wyuczone opinie które mają wyglądać jak fakty. Bosak miał częściowo racje, a Dobromir robi wstyd w #!$%@? jak na swój wiek.
  • Odpowiedz
@PierDacze: przecież Bosak albo specjalnie manipulował albo z własnej głupoty i niezrozumienia ekonomii. Mówił przykladowo, że Unia jest najbardziej rozwiniętym regionem i rozwija się najwolniej. To jest oczywiste, i jeśli to się punktuje jako zarzut to gość nie rozumie działania gospodarki. Co na Twitterze zresztą regularnie udowadnia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@tomasz-terlecki: Bądźmy szczerzy, Sikorski mógłby tam pokazać dupę, a wy i tak byście klaskali uszami z podniecenia xD Chyba że inne konferencje oglądaliśmy, ale chyba tę samą, bo widzę, że już tu fikołki są robione, żeby debilny argument papieża Polaka wybronić xD Podajcie jedną kwestię z tamtej sytuacji, gdzie Sikorski zaorał, bo już któryś raz taki wpis widzę, ale jak dopytuję o konkrety to niestety jest to wielka tajemnica.
  • Odpowiedz
  • 1
@tomasz-terlecki głosowałem na konfederację w ostatnich wyborach, i uważam że do Sikorskiego nie mieli startu. Bosak nie potrafił skutecznie usunąć go ze SWOJEJ konferencji, a sosnierz bez mikrofonu wyglądał jakby szarpał za nogawkę. Jako wyborcy konfederacji było mi wstyd to oglądać.
  • Odpowiedz
@1marcin1: chłopie Unia Europejska to skansen i nie zapowiada się by to miało się zmienić.

Skoro miliarderzy z USA przeprowadzają się do Azji i swoje dzieciaki uczą mandaryńskiego to jest coś na rzeczy.

Przejedz się do np Malezji to zobaczysz dlaczego Europa jest w czarnej D i przy takim zarządzaniu tego nie zmieni a jeszcze bardziej pogłębi.

Nie chodzi mi o aktualny poziom życia tylko o potencjał i możliwości.
  • Odpowiedz
@PierDacze: Nie znam tych miliarderów z USA, którzy się przeprowadzają ani ich dzieci. Musisz podać nazwiska bo tych co kojarzę żyją w USA cały czas i mają się dobrze.

Żeby zmienić UE potrzeba prowadzenia odpowiedniej polityki i budowania pozycji mocnej gospodarki przez wiele lat. Dlatego zresztą przestałem popierać Korwina, który w kółko powtarza te same głupoty a jego partia ma jedyne słuszne rozwiązanie czyli wyjście z UE. Bosak jest taki sam
  • Odpowiedz