Wpis z mikrobloga

Czas połknąć trudną do przełknięcia pigułkę... koloru czarnego. Dziewczyny tak naprawdę nie chcą miłych, inteligentnych facetów (np. z łuszczycą jak ja), którzy otoczyliby je miłością, tylko przypakowanych dupków. Z reszta same panie się z tym nie kryją. Otóż kobiety nie kierują się logiką i zdrowym rozsądkiem tylko emocjami w jakie facet w nich wywołuję (drogie panie, proszę teraz nie rzucać we mnie butami na obcasie, ja tylko cytuję słowa tej "przesympatycznej" pani z filmiku poniżej). Jak ja biedny mam teraz nie wierzyć w jakieś czarne pigułki (black pill), jak taka ładna pani sama potwierdza głoszone przez Nas tezy? Czemu ja nigdy nie byłem padalcem, co podchodzi do laski z tekstem: "Hej cipcia, co powiesz na to i owo"? Teraz już wiem, że ja nie mam jakichkolwiek szans u tak pięknej pani jak Anna Szlęzak, co ma 375 tys. subskrypcji (). Ach, ja i moje biedne złamane serduszko, które nigdy się nie zagoi. P.S.: Press F dla @Leevvir za podjęcie dyskusji z naszą gwiazdą, za co został uciszony w ramach "chińskiej cenzury".
#przegryw #stulejacontent #blackpill #jakikonjestkazdywidzi
CulturalEnrichmentIsNotNice - Czas połknąć trudną do przełknięcia pigułkę... koloru c...
  • 29
  • Odpowiedz
@GalNoname:
— Niebieskie wykopki o lochach: Psychopatki, chco wrażeń i emocyj, chco sie tylko bolcować najlepiej z 10/10 chadami

— Niebieskie wykopki, gdy tylko różowy #przegryw wyleje swoją frustrację dot. rynku matrymonialnego, kultury seksu i #!$%@? niebieskich: #!$%@? zimna suko, jak sie nie ruchasz to żaden Cie nie chce. Zegz to potrzeba jak sranie i spanie.

To #!$%@? chcecie tych normalnych loch czy wolicie płakać, że #!$%@? psychopatki
  • Odpowiedz
@CulturalEnrichmentIsNotNice:
Nie ma żadnych dupków i miłych facetów, wszystko opiera się na wyglądzie. Chad 9/10 laske wyrucha i zostawi, bo może, dlatego ona nazwie go dupkiem. Typ 6/10 który będzie zachowywał się jak chad, nie dostanie żadnego seksu, bo jest za brzydki, musi być miły i dać bezpieczeństwo. Wszystko zależy od tego jak wyglądamy.
  • Odpowiedz
Nie ma żadnych dupków i miłych facetów, wszystko opiera się na wyglądzie


@analny_predator: bzdura, to że wygląd jest głównym czynnikiem doboru nie oznacza ze inne cechy nie mają żadnego znaczenia, nie ma żadnych naukowych dowodów czy przesłanek sugerujących że to tylko i wyłącznie wygląd determinuje dobór płciowy
  • Odpowiedz
bzdura, to że wygląd jest głównym czynnikiem doboru nie oznacza ze inne cechy nie mają żadnego znaczenia, nie ma żadnych naukowych dowodów czy przesłanek sugerujących że to tylko i wyłącznie wygląd determinuje dobór płciowy


@OddajButa123:
wyglad jest pierwszym czynnikiem, bramą do tego żeby ocenić inne czynniki. Dlatego przystojny bad boy ma kobiety, brzydki bad boy ich mieć nie będzie, bo nie przejdzie pierwszego etapu.
  • Odpowiedz