Wpis z mikrobloga

Czas połknąć trudną do przełknięcia pigułkę... koloru czarnego. Dziewczyny tak naprawdę nie chcą miłych, inteligentnych facetów (np. z łuszczycą jak ja), którzy otoczyliby je miłością, tylko przypakowanych dupków. Z reszta same panie się z tym nie kryją. Otóż kobiety nie kierują się logiką i zdrowym rozsądkiem tylko emocjami w jakie facet w nich wywołuję (drogie panie, proszę teraz nie rzucać we mnie butami na obcasie, ja tylko cytuję słowa tej "przesympatycznej" pani z filmiku poniżej). Jak ja biedny mam teraz nie wierzyć w jakieś czarne pigułki (black pill), jak taka ładna pani sama potwierdza głoszone przez Nas tezy? Czemu ja nigdy nie byłem padalcem, co podchodzi do laski z tekstem: "Hej cipcia, co powiesz na to i owo"? Teraz już wiem, że ja nie mam jakichkolwiek szans u tak pięknej pani jak Anna Szlęzak, co ma 375 tys. subskrypcji (). Ach, ja i moje biedne złamane serduszko, które nigdy się nie zagoi. P.S.: Press F dla @Leevvir za podjęcie dyskusji z naszą gwiazdą, za co został uciszony w ramach "chińskiej cenzury".
#przegryw #stulejacontent #blackpill #jakikonjestkazdywidzi
CulturalEnrichmentIsNotNice - Czas połknąć trudną do przełknięcia pigułkę... koloru c...
  • 29
@GalNoname:
— Niebieskie wykopki o lochach: Psychopatki, chco wrażeń i emocyj, chco sie tylko bolcować najlepiej z 10/10 chadami

— Niebieskie wykopki, gdy tylko różowy #przegryw wyleje swoją frustrację dot. rynku matrymonialnego, kultury seksu i #!$%@? niebieskich: #!$%@? zimna suko, jak sie nie ruchasz to żaden Cie nie chce. Zegz to potrzeba jak sranie i spanie.

To #!$%@? chcecie tych normalnych loch czy wolicie płakać, że #!$%@? psychopatki nie chcą wam
@CulturalEnrichmentIsNotNice:
Nie ma żadnych dupków i miłych facetów, wszystko opiera się na wyglądzie. Chad 9/10 laske wyrucha i zostawi, bo może, dlatego ona nazwie go dupkiem. Typ 6/10 który będzie zachowywał się jak chad, nie dostanie żadnego seksu, bo jest za brzydki, musi być miły i dać bezpieczeństwo. Wszystko zależy od tego jak wyglądamy.
Nie ma żadnych dupków i miłych facetów, wszystko opiera się na wyglądzie


@analny_predator: bzdura, to że wygląd jest głównym czynnikiem doboru nie oznacza ze inne cechy nie mają żadnego znaczenia, nie ma żadnych naukowych dowodów czy przesłanek sugerujących że to tylko i wyłącznie wygląd determinuje dobór płciowy
bzdura, to że wygląd jest głównym czynnikiem doboru nie oznacza ze inne cechy nie mają żadnego znaczenia, nie ma żadnych naukowych dowodów czy przesłanek sugerujących że to tylko i wyłącznie wygląd determinuje dobór płciowy


@OddajButa123:
wyglad jest pierwszym czynnikiem, bramą do tego żeby ocenić inne czynniki. Dlatego przystojny bad boy ma kobiety, brzydki bad boy ich mieć nie będzie, bo nie przejdzie pierwszego etapu.