Wpis z mikrobloga

Dzień dobry motomirki!
WpadłeM na super pomysł, żeby kupić motocykl.
W swojej karierze jezdzilem 3 sezony cbf500, ale musialem go sprzedać. Bylo to jakies 5 lat temu.

No i mam super dylemat, poniewaz nie moge nic znalezc. Moze polecicie mi cos czym moglbym posmigac po mieście, a od czasu do czasu przejechac sie po jakis bardziej polnych drogach?
Podoba mi sie bmw f800gs, aczkolwiek zalozylem sobie budzet 10-15k, wiec nie jest latwo.

A może ktoś z okolic Warszawy coś sprzedaje?
#motomirko #motocykle
  • 11
  • Odpowiedz
@zuch_chlopak: ja jestem w podobnej sytuacji i bede kupowal sv650 z salonu. Pewnie da sie wynegocjowac te 24-25k. #!$%@? jezdzenie po kims, uzywane nie sa na tyle tansze zeby sie w to bawic. Czego nie wydam na starcie, to wydam na naprawy, a przynajmniej wiem co mam pod dupa.
  • Odpowiedz
@zuch_chlopak: tez sie tego obawiam, bede musial zrobic rozeznanie AC z ubezpieczeniem od kradziezy. Jezeli bedzie kosztowalo rocznie 10% wartosci motocykla, to wejde w to. Podobno biorac moto w kredyt mozna dostac AC duzo taniej, ale bede musial policzyc co sie najbardziej oplaca. SV650 to chyba najtanszy motocykl w tej klasie tak swoja droga. Jezdzilem przez 3 sezony 7 lat temu, a teraz przenosza mi lokalizacje w WWA i musze
  • Odpowiedz