Wpis z mikrobloga

Żadnej litości dla cichodajek z wykopu co są samotne i płaczą, żeby jakiś Mirek się z nimi umówił oczywiście KOLEŻEŃSKO. Prawda w oczy kole. Prawda was boli. Dajecie dupy po kątach a #niebieskiepaski się ślinią i spermią ile wlezie, żeby tylko się dopchać do właścicielki cipy. Jesteście zdegenerowane. Ukrywacie swoje intencje pod pretekstem : " Ehh porozmawiajmy po prostu, to tylko rozmowa. Ale losowanko musi być, kto pierwszy ten lepszy, dalej bijcie się o mnie frajerzy". Co odczuwa taka dziewczyna? Satysfakcję, że jest wysokoobrotowym towarem i z racji posiadania broszki może zawsze liczyć na wsparcie i pomoc. Gdzie jest ta koleżeńskość #rozowepaski gdy niebieski publikuje taki post? No właśnie, w dupie. Bo to frajer ma się bić i podbijać księżniczce ego. A szara masa niech plusuje dalej, sami pozwalacie sobie na bycie wykorzystywanym.

I nie mówcie, że to z braku samotności, prędzej atencji.
#przegryw #spermiarzalert #spermochlip #logikarozowychpaskow
dupa_karuzela - Żadnej litości dla cichodajek z wykopu co są samotne i płaczą, żeby j...

źródło: comment_1589471901RNccKdcqviWtPlcc0SYEQM.jpg

Pobierz
  • 79
@dupa_karuzela: jestem liberałem, jak ją swędzi #!$%@? i ten post o spotkaniu to tylko pretekst do bolca do ruchania to co w tym złego? Kazdy normalny wolny facet by skorzystal jesli ona fajna i ladna. Tylko ty masz ciagle jakies bole dupy o to że lubie sie ruchaja bez zobowiazan, nikogo twoja #!$%@? etyka katolicka nie interesuje