Wpis z mikrobloga

Ja tak to widzę, dokładnie. Co kampania społecznościowa, to jakieś p**zdy z wąsami w sweterkach w groszki sprzedają filozofie życiowe "wrażliwych mężczyzn", a mnie wychowanemu na dobrej literaturze i ambitnej muzie (pasowałbym do określenia "wrażliwy", ale kiedyś - #mtgow here ( ͡º ͜ʖ͡º) ) zbiera mi się na pawia na ich widok.

#przemyslenia #takaprawda #blackpill #redpill #bekazlewactwa #bekazpodludzi
Xtreme2007 - Ja tak to widzę, dokładnie. Co kampania społecznościowa, to jakieś p**zd...

źródło: comment_1589464343QmXCaa9a1ory3fu3MbPGTL.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Xtreme2007: bohaterowie tego filmu byli tępieni przez ówczesnych "prawdziwych mężczyzn", a dzisiaj służą jako przykład męskości. Czyli za kilkanaście lat ci mężczyźni z hulajnogami będą mogli być pokazywani jako wzór męskości xd
  • Odpowiedz
@Xtreme2007: uuuu, mamy tu samca alfa XD
Wrażliwa jest ta Twoja męskość, że tak Cię boli, że czasy się zmieniają i mogą być też inne wzorce męskości. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Xtreme2007: Owszem masz prawo do oceny. Ale wraz z tym prawem idzie odpowiedzialność. Nazywanie kogoś "p**zdami z wąsami w sweterkach w groszki" wraz z próbą ukazania siebie jako osoby obiektywne lepszej, bo "wychowanej na dobrej literaturze i ambitnej muzie" raczej wskazują na próby podniesienia swojego ego. Swoją drogą jak na osobę podającą się jako "wybitną" to raczej swoim językiem tego nie okazujesz.
  • Odpowiedz