Wpis z mikrobloga

argumentum ad walenie konia, ostateczna broń wykopowej prawicy


@NieBojeSieMinusow: Ulga kucowska ( ͡° ͜ʖ ͡°) Myślę że takie poluzowanie podatków mogłoby dać duży zastrzyk gotówki wyborcom Konfederacji XD
  • Odpowiedz
@venividi @bordomir No pewnie, ja tam jestem też za tym, żeby przed ślubem podpisać zobowiązanie, że jest się płodnym i w ciągu np. dwóch lat od ślubu zajdzie się w ciążę. Małżeństwo w końcu jest tylko po to, żeby mieć dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°) W takim razie nie rozumiem dlaczego prawaczki sraja się do rodzin gdzie jest z 8 dzieci i żyją z socjalu, przecież to najlepszy
  • Odpowiedz
@venividi: w sumie to trochę mnie obrzydza, że oni dopuszczają możliwość tworzenia pary z kimkolwiek niż dorosły, świadomy człowiek. Koza, ręka, dziecko. To prawakom przychodzi na myśl, jak mowi się o małżeństwach homo. I to dość dziwne, ja nie mam takich skojarzeń...
  • Odpowiedz
@venividi: jestem prawakiem a uważam, że osoby homoseksualne powinny mieć możliwość zawierania związków partnerskich, czy to będzie nazywane małżeństwem czy nie w #!$%@? to mam. Co do adopcji dzieci przez pary homoseksualne o tym powinni dyskutować psychologowie rozwoju a nie wąsaci Janusze kontra tęczowi aktywiści.
  • Odpowiedz
Ale przecież dzieci to podstawa rozwoju społeczeństwa i przedłużania gatunku. Pary homoseksualne są społecznie i cywilizacyjnie nieprzydatne ¯_(ツ)_/¯


@treemaan: Odebrać prawa bezpłodnym, homoseksualistom i przegrywom z wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież i tak są nieprzydatni, bo jak wiemy kwintesencją życia na tej planecie nie jest samodoskonalenie się, edukacja, praca dla społeczeństwa czy inne formy aktywności. Kwintesencją jest płodzenie się jak króliki, reszta jest niepotrzebna.

Czy Ty
  • Odpowiedz
Do samodoskonalenia się edukacji itd. nie potrzebujesz instytucji małżeństwa


@treemaan: Analogicznie do posiadania gówniaka też nie. Myślę że to może być coś więcej niż prokreacja i że sama prokreacja nie jest tutaj determinantą. Próbuj dalej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@venividi:

Czy Ty aby na pewno nie pomyliłeś społeczeństwa z fermą kurczaków lub innych stworzeń dla ktorych sensem istnienia jest prokreacja i przekazanie genów?

Mógłbyś się zdecydować, chcesz rozmawiać o małżeństwie czy o sensie istnienia. To dość szeroki rozrzut ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@venividi:

sądziłem że ludzie się łączą w pary bo łączy ich uczucie i chęć spędzenia razem życia

Jest zakaz łączenia się w pary dla kogokolwiek czy o co chodzi?
Jakby co to nie jestem przeciwny prawnemu usankcjonowaniu homo związków ale powinieneś uważniej dobierać argumenty jeśli chcesz aby były logiczne ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@venividi: Nie widziałem, że jego ręka jest samoświadomym osobnym bytem, która sama o sobie decyduje. Ale to by wyjaśniało prawicowe poglądy - z frustracji wynikającej z braku partnerki i braku możliwości walenia konia, bo samoświadoma dłoń odmawia.
  • Odpowiedz