Wpis z mikrobloga

Prowadzę sklep internetowy ok 20tys wejsć na miesiąc. Oparty na sql. Warto wrzucic hosting do google cloud? Czy co polecacie? U kilku dostawcow krajowych mam wykopianą usługę i u każdego są czasami czapy. Zależy mi na szybkości i nieawaryjności. Jakie moga być miesięczne koszta?

#cloud
  • 7
Sklep na futurehost. Ogólnie są spoko ale ostatnio często coś im siada w najgorszych możliwych dla mnie momentach. Wykupilem nazwa.pl tam mam lipe z logowaniem do panelu, captchta mnie nie puszcza. Od razu chciałem zrezygnować ale nie można "bo na firmę". Leży nieużywane. Firmę mam na seohost, czasmi muli. Kamery na czymś innym- nie mam zaufania do nich na sklep.
@t0m4sz: Przepraszam nie zawołałeś i nie zauważyłem. Pytanie na teraz: co masz dokładnie za hosting / maszyne (ile CPU / RAM etc) i ile za to płacisz, żeby móc znaleźć alternatywę
Nie wiem jaki to jest sprzęt płacę ok 500 zl rocznie. Tragedii nie ma. Poczytałem o google cloud. Podobno chodzi super i tak sobie qmam, że google będzie wyżej te strony widział.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@t0m4sz: przy czym na każdej chmurze publicznej zapłacisz więcej niż 500zl rocznie więc miej to na uwadze. Będzie bliżej 50-100zl miesięcznie