Wpis z mikrobloga

Jeden z wykopków napisał, że wsie na Śląsku wyglądają lepiej niż reszta miast w kraju XDDD jeszcze Podlasie dostało po dupie.
To ja przytoczę pewna historie związana ze Śląskiem.
Jeżeli ktoś mówi ze Podlasie to Polska B i kury biegają po ulicach to padnę.To właśnie Śląsk wyglada jak rejon bloku wschodniego.
Mialem tą nieprzyjemność wyjechać na 3 dni z #bialystok do Gliwic na turniej,a oficjalnie mieszkaliśmy w jakimś Knurowie.To co zobaczyłem wywołało u mnie fleszbeki z lat 98-2003 kiedy byłem małym gnojem,a turniej odbywał się jakieś 3 lata temu.
Po pierwsze,wyszedłem poszukać jakiegoś sklepu i co zobaczyłem? Zamiast asfaltu na ulicach kostka taka stara betonowa każda położona w inna stronę.Po dotarciu do ,,sklepu” czyt.Budy z kratami na oknie i asortymentem jak w jakimś Czarnobylu ludzie patrzyli na mnie jak na jakiegoś INNEGO chyba dlatego, że miałem na sobie ubranie.Dzieci pod sklepem na składakach,#!$%@? węglem wcinające pałeczki lodowe (pałeczki kozak ale u nas nie widziałem ich z 15 lat) Zgraja starszych panów pod sklepem z mocnym fullem w ręku w żonobijkach.
Po drugie mało nie dostałem w jape bo zapytałem którędy dojdę do jakiegoś tam miejsca którego w tamtym

Cytowany tekst...momencie szukałem ,,Ino chopiee a co ty nie tutejszy ee chłopie kruca julek a skondżeś jest ee ale masz zegarek w ciul w pyte” XDD ok.

Mialem wrażenie jakbym chodził po jakimś opuszczonym mieście zapomnianym przez Boga.
Później wychodziłem już tylko w towarzystwie moich koleżków bo jeszcze by mnnie kosmici porwali albo jacyś górnicy w ramach okupu za piętkę chlybka.
Po drugie dojechaliśmy na hale i to chyba było jedyne miejsce warte uwagi,bo była nowa.
Drogi #!$%@?,uliczki jak w jakiejś niemieckiej mieścinie,zgubić się można w moment i wylądować nie tam gdzie się powinno.
Śmierdzi,normalnie może wy tego na codzień nie odczuwacie ale powietrze na podlasiu w porównaniu do waszego jest po prostu eleganckie.
Wykopek porównał cały Śląsk do wiosek bez internetu z #podlasie
#!$%@? koleś bo wy to wiosek nie macie,jeszcze gorsze macie niż u nas,po polach jeżdżą ruskie czerwone traktory.
U nas pięknie ładnie wszystko nowe,drogi,osiedla i odbierdolta się od tego Podlasia w końcu.

#covid19 #zalesie #przemyslenia
  • 16
@rafalek_marynarz: Budzi się facet na tylnym siedzeniu jadącego auta. Spogląda na siedzenie kierowcy, a tam wielki, napakowany typ z czerwoną skórą i rogami na głowie.
- Co się dzieje? Gdzie ja jestem?! - pyta kierowcy.
- Umarłeś. Jestem diabłem i wiozę cię tam, gdzie twoje miejsce.
Facet wygląda za okno i blednie.
- Jak tu strasznie, brzydko... I tak szaro, depresyjnie.
- Zgadza się - mówi diabeł.
- Te sypiące się