Wpis z mikrobloga

No cześć. Kolejny wpis, kontynuacja poprzedniej historii.

Zadzwoniłem do #starykolej00rka i okazało się że inni moja mamuśka zostali w to wciągnięci już dnia poprzedniego ( ) ale od początku.

Robię od poniedziałku codziennie od 15 do 22 za psychologa dla par.

Przedmowa.
Każdy facet w pewnym momencie się przewartościowuje, a przynajmniej powinien. Więcej info chodzi, najważniejsi są rodzice, pierwsze kłótnie z nimi o dziewczynę, która tydzień później już nie jest waszą dziewczyną i te sprawy. Zwykle kiedy facet poznaje kobietę i czuję że to ta jedyna, to najważniejsza dla niego zaczyna być ona, w przyszłości dzieci, itd. rodzice schodzą na dalszy plan. No i tak też było w przypadku mojego szwagra.

No ale #!$%@? nie do końca(_ )

O co chodzi? Mojemu szwagrowi bardzo długo zajęło przewartościowanie się, zrobił to dopiero po ślubie. W związku z tym moja siostra strasznie się #!$%@?, że mój szwagier to #!$%@?, i wszystko absolutnie konsultuje z mamą. A jego matka..... Gra słodką, kochaną, pomocną, ale to niesamowicie wręcz wyrachowana kobieta która bez mrugnięcia okiem kłamie nie nastawiała szwagra przeciwko własnej żonie!

Kiedy mój szwagier to zauważył, na bardzo długo pokłócił się z rodzicami, niemniej jednak jego matka nie dała za wygraną.

Kiedy zauważyła, że nie może wpływać na mojego szwagra, zaczęła wpływać na dzieci. Przy okazji podrzucania ich przez moją siostrę i szwagra do dziadków, za każdym razem były przez teściową mojej siostry nastawiane przeciwko własnej matce, na zasadzie kiedy szwagier z siostrą się kłócili, "podjeżdżała" do dzieci tekstami typu "mamusia znowu krzyczała?" Czy "ojej, czyli tatuś wszystko w domu robi, a mamusia nic?" #!$%@?ą się w ich związek z butami.

Obecnie jestem na etapie tłumaczenia szwagrowi że jego matka jest nastawiona wrogo do mojej siostry i tyle. Pozbędziecie się ich ze swojego życia to pozbędziecie się problemów.

A apropo poprzedniej sytuacji, całość wyglądała tak, że moja siostra pojechała do moich rodziców pogadać, szwagier w tym czasie podrzucił dzieci do swoich rodziców, żeby szwagier z siostrą mogli pogadać w samotności, moja siostra nie czuła się dobrze z tym, że dzieci znowu są u teściów i chciała je odebrać, została przez teścia wypchnięta z mieszkania i nie chcieli oddać jej dzieci. Ja też bym się zagotował, że jego rodzice z własnych pobudek przetrzymują sobie dzieci bo tak.

Dzisiaj jadę wyłożyć im obojgu kawę na ławę, co o tym wszystkim myślę, #!$%@? tam, najwyżej mnie znienawidzą.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
#dzieci
  • 2