Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do różowych.

Spałam w życiu z kilkoma facetami, a tylko z jednym minetka sprawiała mi przyjemność i to był nasz pierwszy wspólny raz.
Nigdy więcej nie czułam najmniejszej przyjemności z innymi facetami, a kilku ich było...
Jestem w długim związku, tłumacze facetowi, ze nie sprawia mi to przyjemności, stara się, ale nadal nic.

Miał ktoś taki problem? Co okazało się problemem? Moim zdaniem po prostu złe to robi, ale ja przecież sama nie wiem jak...

#seks #zwiazki #rozowepaskk

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ebbf63246fe92d49c8d0a4a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: Jest pewna teoria która mówi, że kobieta nie odczuwa przyjemności z facetem który jej się nie podoba. Facet może nawet być mistrzem kamasutry a kobiety i tak nie zadowoli, bo zwyczajnie jest za brzydki i kobieta nie będzie czuła do niego porządania. Być może tutaj jest to samo, tamten który był dobry mógł zwyczajnie bardziej ci się podobać, lub czułaś do niego prawdziwe uczucie, a obecny związek jest bez miłości
MałaKrówka: Może to problem z "obfitym" napletkiem łechtaczki (tak, łechtaczka ma napletek xD). Ja stety bądź niestety, jeśli go nie odciągnę lub nie zrobi tego mój facet, to mam bardzo znikomą przyjemność, a jak jest łechtaczka ładnie wyeksponowana to różnica jak między dniem a nocą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaakceptował: Precypitat