Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
Dzisiaj dotarł do mnie jeden z nowszych krupsików z dzbankiem na mleko. Całkiem fajne toto, gdyby nie bluetooth ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ekspres ma za sobą trochę ponad 3k kaw, ma być sprawdzony, uszczelki powymieniane i wysłany w prezencie pod podany przez mirasa adres.
Po dźwięku płukania, ekspres nie różni się wnętrzem od reszty swojej rodziny, więc niespodzianek raczej dzisiaj nie będzie. Na ucho wydaje się że termorezystor trochę przekłamuje, ale to się jeszcze okaże.

#kulkoweekspresy #krups #ekspresdokawy
Kulek1981 - Dzisiaj dotarł do mnie jeden z nowszych krupsików z dzbankiem na mleko. C...

źródło: comment_15893805299xUFzJQ2VcHW0cPfuvG85e.jpg

Pobierz
  • 27
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Typowy krups jest typowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wszystko na torxa 15. Zmienili zwykłą sprężynkę na większą. Uszczelki na tloku jeszcze nie przeciekały, ale za jakiś tysiąc trzeba by było liczyć się z mokrym spodem.
Rurka kawy jeszcze nie przebarwiona.
Jednym słowem maszynka jeszcze długo podziała.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Testuje_Toster: One liczą ilość kaw od ostatniego wyjęcia. Gdy robisz to na wyłączonym ekspresie, nie zliczają tego i potem mogą wołać, nawet gdy jest praktycznie pusty.
@Pan_Slon: Przy pamiętaniu o serwisie nigdy, jeżeli nie zrobili jakiegoś babola. Ich starsze modele spokojnie dobijają do 30k kaw. Ten tłok wygląda dokładnie jak starsze wersje, więc jeżeli korozja nie zje śrubek mocujących klapkę, nic mu się nie stanie.
@Koziol666: Opróżniam zawsze tak jak woła, problemem jest to że robię chyba 3x double kawę, pojemnik nie jest pełny a mimo to muszę opróżnić. Spokojnie dałbym radę zrobić 10 kaw bez opróżniania, ktoś tego nie wyliczył. W drugim ekspresie Philipsie/Saeco mam to jakoś lepiej zrobione bo faktycznie sygnalizuje gdy jest pełny, a nie co ileś kaw. Nie jest to duży problem, ale mimo wszystko, skoro pojemnik zmieści więcej, to po co
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@erajwa: Zależy do czego. Jak masz trochę cebulionów to jurę. Jak mniej to wtedy zależy od potrzeb. Nawet taki krupsik jest spoczko, gdy trafi w miejsce gdzie nikt go nie zajedzie zbyt szybko.