Wpis z mikrobloga

Z najnowszych informacji wynika że na stadion w #szczecinie właśnie przybyło oświetlenie które pozwala na tego typu show przed spotkaniem! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To oświetlenie firmy Musco ze Stanów Zjednoczonych. System Total Light Control reklamowany jest jako jeden z najlepszych systemów oświetlających obiekty sportowe.


http://pogonsportnet.pl/news/przyjechalo-nowe-oswietlenie

#szczecin #ekstraklasa #pilkanozna
db95 - Z najnowszych informacji wynika że na stadion w #szczecinie właśnie przybyło o...
  • 16
@Oskins: Wątpię, mimo wszystko stadion jest na 20 tysięcy, także wydaje mi się że na sam top nie wystarczy, będą wybierać kolosy typu Wrocław, Gdynia
@db95: Tempo prac z całą pewnością robi wrażenie, ale co do samej realizacji można mieć już pewne wątpliwości. Kurz podniecenia i początkowej euforii powoli zaczyna opadać i teraz już nie wiem, czy ten stadion będzie ładny i funkcjonalny, nie wiem też czy finalna kwota będzie rynkową cena za obiekt tej klasy. Tym samym nie wiem też, czy ten tak wspaniałe wyglądający system rodem z USA nie skończy się w Szczecinie dwoma
@zakoo: Znaczna większa ilość tych ledów dopiero jedzie. Czy będzie tak jak na wizualizacjach? Zawszę jest jakaś różnica, ale dla kibica Pogoni który kilkanaście lat siedział na stadionie bez dachu, bez porządnej strefy gastronomicznej cz też jakichkolwiek standardów WC, to już skok o kilka klas.
@db95: Dach z blachy falistej, gówno-siatka jako zakrycie tylnej części stadionu, gastro kontenery, brak porządnej strefy VIP / tarasów, „stonowane” siedziska. Miała być czarna perła kontrastująca z filharmonią, DOM drużyny a idzie to powoli w kierunku wiaty przystankowej na Skolwinie. Tak, jasne - po wielokroć lepiej niż dotąd, ale jednak chyba nie do końca tak jak życzyliśmy sobie wszyscy przez ostatnie lata. W moim przypadku ponad 20 od pierwszej wizyty na
@zakoo: Ciężko mi się odnieść do Twojej wiadomości, po prostu trzymam kciuki że nic się nie wysypie i kiedyś spotkamy się gdzieś tam na stadionie.
@db95: reasumując... czy jesteś w pełni ukontentowany z tego jak będzie najpewniej wyglądał ten stadion w kontekście wcześniejszych zapowiedzi i oczekiwań? Czy uważasz, że właśnie na taki obiekt zasługują kibice Pogoni Szczecin po tylu latach oczekiwań? Czy według Ciebie będzie to miejsce którym pochwalisz się z wypiekami na twarzy kumplowi z innego miasta? Na dalszy plan odstawiłbym cały ośrodek szkoleniowy - chodzi o sam obiekt. Ja na żadne z tych pytań
@zakoo: > czy jesteś w pełni ukontentowany z tego jak będzie najpewniej wyglądał ten stadion w kontekście wcześniejszych zapowiedzi i oczekiwań? Czy uważasz, że właśnie na taki obiekt zasługują kibice Pogoni Szczecin po tylu latach oczekiwań?

Tak, cały czas uważam że ten projekt jest dobry. Zwiedzając inne stadiony oraz ich infrastrukturę wokół, nasz będzie wypadał bardzo dobrze, chociażby porównując stadion Lecha Poznań. Suma która idzie na stadion wydaje się na pierwszy
@db95: A ja z każdym kolejnym miesiącem mam coraz większe obawy, że to nie będzie nowoczesny i ładny obiekt tylko po prostu efekt tego co udało się ugrać i sklecić po wielu latach - swoisty zlepek kompromisów a nie coś od początku do końca przemyślanego i tak przez nas wszystkich wyczekiwanego... Obym się jednak mylił i na inaugurację zbierał trzęsąca się ze wzruszenia ręką szczękę z okolic podłogi ( ͡°