Wpis z mikrobloga

btw. Trochę żałuję że nie licytowwlem bo medal lokalnej drużyny chętnie bym przygarnal bo reszty nie potrzebuje. Może następnym razem się uda :)


@susuke15: jest możliwość, że ten medal i koszulka pójdą gdzieś dalej na kolejną licytację charytatywną.
  • Odpowiedz
@ZarejestrowanyMimoWoli: jeśli pijesz do mnie to tę fryzurę to już chyba z 2 miesiące hoduję od kiedy wygrałem autograf Kubicy u Pola. Teraz się będę mógł w końcu zgolić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Warcomx: tak, w odcinku z Kowalem, Stano mówił, że mogę go za zakola pocisnąć to mówiłem, że ja lepiej nie wyglądam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ZarejestrowanyMimoWoli: zgadza się, nie śmigam zawsze na łyso, po tylu latach już mi moja fryzura nie przeszkadza pod względem wyglądu, ale tak jak teraz to mnie mega denerwuje już długość po bokach, ale trzymałem fryz do czasu spotkania.
  • Odpowiedz
@rutkins: #!$%@?, ja wiem, że nie powinno się oceniać po wyglądzie, ale @matixrr jesteś modelowym przykładem internetowego hejtera xD domyślam się, że jakbyś miał Borka albo Stano za adwersarza irl, to byś się spluł ze stresu xd
  • Odpowiedz
@Giacomina: nie no, do modelowego hejtera brakuje mi jeszcze chyba trochę kilogramów, no chyba że oceniamy tylko ryj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do rozmowy ze Stanem to raczej się nie zgodzę.
  • Odpowiedz