Wpis z mikrobloga

ale jedno ci trzeba przyznać, że mimo takiego wyglądu xD potrafiles wyjść i sie pokazac w Internecie. Musisz mieć mega dystans do siebie, szacun


@zielinski998: przecież nie będę siedział na #przegryw i płakał do monitora, że mam taką fryzurę. Pomogłem 3 byłym sportowcom wpłacając hajs na zbiórkę charytatywną, uśmiałem się, coś wygrałem, zwiedziłem studio, pogadałem z Polem, napiłem się whisky. Ja się bawiłem dobrze, a to że się
  • Odpowiedz
@matixrr: Prawidłowo, nie przejmuj się opiniami tutaj bo po za włosami (No te trzeba przyznać, że wyglądaja bardzo źle) to wyglądasz po prostu przeciętnie.
Ja kiedyś zrobiłem pokazmorde to mnie zwyzywali od turasów, kebaba poprosze hehe a z kobietami odkąd zacząłem o siebie dbać to nie mam xD
Ja tam Cie szanuje mocno za golgify ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@matixrr: z jakiej racji byłeś w studiu? Odebrać nagrodę z licytacji? Co wanznieksze czy wiedzieli że jesteś Romanem ze Zlotoryji i czy był potężny Bór?
  • Odpowiedz
@wprawny_obserwator: Ciężko bo to koszt nawet 100k - w lepszych klinikach powyżej tej kwoty. Poza tym trzeba mieć ponad przeciętny donor (gęstość i jakość włosów w obszarze dawczym, dobre włosy na klacie, brodzie, no i najważniejsze - to będzie tylko iluzja, gęstych włosów to nie da.
  • Odpowiedz