Wpis z mikrobloga

@umiarkowany_ekstremista: pentiuma 1, 133mhz 8mb ramu mialem w 1996 roku. Pozniej zwiekszylem ram do 40mb. Karty graficznej nie pamietam. Nie pamietam na stówe, ale chyba jeszcze na tym mi latało, chociaz sie dlugo ładowało.
Earth 2140 chodzil plynnie, earth 2150 to juz byl koszmar plynnosci. Wiec tak, poszla jeszcze na powyzszym
@jokerzbatmana: Zainstalowałem ostatnio pierwszą część Unreal z 99r. Jak to często bywa ze starymi grami obawiałem, się, że patrzę na tę grę przez pryzmat nostalgii.

Grafika oczywiście nie jest już taka fotorealistyczna jak mi się kiedyś wydawało - pamiętam jak w 99 podziwiałem z bliska tekstury i nie mogłem się nadziwić, że są tak szczegółowe w porównaniu do tego co oferował Quake II, ale gra nadal jest grywalna i nadal wygląda
@Fang: "128 mega na jednej kości!!!" Ten tekst sprzedawcy zapamiętam do śmierci. Miałem dołożyć drugą ale pierwszy raz taki zabieg zrobiłem w 2016 w lapku. Wcześniej i tak starzała się cała reszta w zastraszającym tempie.

2001 to był mój spóźniony prezent komunijny (o rok ale przynajmniej wiem na co poszedł hajs)
sempron 750mhz
128mb ram
Nvidia Riva TNT 2 64mega
Płyta bodajże ECS K7VZA
@jokerzbatmana: Pamiętam erę multiplayer. Bardzo fajne były serwery - dungeony, w którym to atakowało się potwory, albo te teamy snajperskie, gdzie grało się na mapach imitujących ludzkie pomieszczenia - znajdywałeś miejsce poza teksturami, które było dostepne tylko dla "wtajemniczonych" i siekałeś innych :D

np. bathroom sniper heaven

ta gra miała niesamowity klimat ()
Trusiak - @jokerzbatmana: Pamiętam erę multiplayer. Bardzo fajne były serwery - dunge...
@HarvestRain: o cholera :D Skoro na wykopie jest tak dużo ludzi grających niegdyś w tą grę, to trzeba któregoś dnia zorganizować jakieś "wykop ut 99 party" na którymś z serwerów ( ͡ ͜ʖ ͡)