Wpis z mikrobloga

Proste sprawy rozwlekaja na dlugie dyskusje
Pisza jak 5 letnie dziecko
Staraja sie byc mili co poteguje zlosc -my friend - powala
Przeciagaja, jakies propozycje z dupy. Dlatego tak paypal na nich dziala usztywniajaco
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gorush: od razu pisz że zgłaszasz sprawę do PayPal a, bo tak to chcą jakieś kupony tylko dawać. Wysyłałem także tablet na naprawę to koszt wysyłki zwraca PayPal ( było tam ok 110 zł). Czeka się długo bo były to prawie 3 miesiące no i obawa że wpadnie na VAT xD
@magicznygosciu: tzn mineło 7 miesięcy z rocznej gwarancji gdzie jest free repair i od razu "nie da się naprawić".

Ekran w mi9t nie działa. tzn pierw był mega biały a teraz cały czarny. co lepsze słuchać odblokowanie ekranu oraz jakieś wibracje. dało się zrobić na białym ekranie wipe data jedynie.

oferowali mi sprzedaz nowego za 200usd albo 100$ zwrotu. probuje cos wiecej ugrac niz te 100
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gorush: sry, nie załapałem jak napisałeś że minęło pół roku to chodziło Ci o ochronę PayPal a. Minęły dwa lata odkąd miałem z GB przyjemność korespondować i nie pamiętam dokładnie na co ile było czasu :p. Jak ochrona PayPal a się skończyła to oni już nie pomogą. Zawsze możesz na infolinię zadzwonić i się dopytać tak dla spokojnej głowy.