Wpis z mikrobloga

Mam problem z wyborem telefonu. Głównie na jakie aspekty patrze to na przekątną ekranu. Wszystkie obecne telefony mają przekątną powyżej 6". Takiego to nawet w łapie się nie da trzymać, a ja mimo, że z mikrokoksów to wciąż mam małe rączki.
Zastanawiałem się nad iPhone SE2k20, ale mam dusze polaka i jak patrzę na młodzież z iPhonami to... Jeszcze jak mam mieć te #!$%@? słuchawki, telefon bez JACKA, no #!$%@?... Jeszcze ta cena o matko. Nie potrafię znaleźć alternatywy dla tego telefonu z androidem. SE2k20 ma spoko specyfikacje (procesor z 11), ogólnie jest spoko, zdjęcia robi dobre itd. no ale cena 2k...
Obecnie mam Huawei P10 Lite i dalej miałbym, gdyby nie bateria. Po 2,5 roku bateria już nie wyrabia. A jak to wygląda w iPhonach?
#apple #android #smartfon #iphone
  • 7
@Komciek: jak szukasz baterii to odpuść iPhony - fajną baterię ma XR, 11, 11 Pro i Pro Max - 6,1" 2700zł, 6,1 3400, 5,8 5200, a pro max to szkoda gadać. SE ma słabą baterię, więc bym odpuścił. Może Huawei P30? Nie ma obecnie nic małego, takie czasy. Może jakieś chinole, ale tu się nie znam, więc się nie wypowiem, ewentualnie S10e, ale też ma słabą baterię
@Komciek: Nawet w z iPhone 7 dostałem słuchawki na lightining, przejściówkę na Jacka, po 2!5 roku wymieniłem w autoryzowanym serwisie baterie na oryginalna za 149 zł razem z darmowym kurierem.
Wg mnie warto, , a za 130 złotych możesz kupić case który ma chyba 2500 lub 4000 mAh (pasuje do iPhone 7, 8,se)
skoro telefon ma być mały to tylko se2. nie ma małych androidów, a te które są maja jeszcze mniejszy sot na większej baterii. 4-5h sotu to dobry wynik.