Wpis z mikrobloga

Trafiłem na kanał jakiegoś Fritza i widzę, że ma prawie 4 mln subów.
Wiecie, że w Polsce jest ok 3,65 mln osób w wieku 10-19 lat.
#!$%@?, na serio, każdy dzieciak w Polsce go non stop ogląda? No bo chyba ludzie po 20-tce nie tracą czasu na takie gówno?
Przecież to ma chyba większe zasięgi, niż kiedyś miał Teleranek czy 5-10-15, a kontrola starych pewno zerowa nad takimi kanałami.
#media #wtf #polska
Pobierz text - Trafiłem na kanał jakiegoś Fritza i widzę, że ma prawie 4 mln subów.
Wiecie, ...
źródło: comment_1589309506O56IapnAEEPer3buRSojyn.jpg
  • 39
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
różnym ludziom podobają się różne rzeczy¯(ツ)

@ZeT_:

Tutaj wychodzi raczej na to, że ogląda go z 90% osób w wieku 10-19 lat. No to zajebiście różne gusta, no zajebiście XD

@text: a co cię tak kukle swędzą o to? Zajmij się czymś pożytecznym albo swoim życiem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@text: czasy się zmieniają, ja za dzieciaka też oglądałem mało wartościowy content na YouTube a teraz gdy natrafię na produkcję z dawnych lat to łapie mnie uczucie zażenowania i te dzieci i młodzież która ogląda tego typa też prędzej czy później złapie się na tym, że ten gość nie robi kompletnie nic wartościowego
@text: ty go oglądasz i nakręcasz mu większą popularność bo przy okazji pokazałeś mi że ktoś taki istnieje. ja o ile mam #!$%@? to będzie tu przynajmniej 10 takich ułomnych jak ty którzy zrobią to samo i może o ile mają znajomych prześlą to dalej z dopiskiem "ale debil"
z 5 was da mu łapkę w dół i obrazi w komentarzu więc z automatu kolejny zasięg
jego fani zaraz się zlecą
@duzeelobenc: w #!$%@? prawda, karolki z rzyganiem na filmach, homofobii i przeklinaniem są gorsi. Tylko ze jak sobie spojrzysz na ekipę friza to bym się martwił hazardem i robieniem rzeczy za kasę - w tym moze byc problem, ale chyba mały.
ty go oglądasz i nakręcasz mu większą popularność bo przy okazji pokazałeś mi że ktoś taki istnieje.

@kvgewhr:
Gosciu #!$%@? cie to boli blysnac chciales? To rob MADRY kontent i trzep kase bo widze ze jestes lepszy.
@DarkSoul667:
Ty i inni nie rozumiecie czegoś XD
Ja się nie czepiam jego, że on coś tworzy.
Mnie po prostu dziwi, że ogląda go prawie każdy w wieku 10-20 lat.

Czytanie ze zrozumieniem