Wpis z mikrobloga

#!$%@? chłopaki wróciłem na tindera ostatnio i co się tam #!$%@? to ja nawet nie xD przecież jakieś 90 procent tych loch to takie tępe, niereprezentujące sobą niczego #!$%@?, że aż żal patrzeć.

LUBIĘ DOBRE JEDZENIE I SPANIE #!$%@? kto nie lubi dobrego jedzenia i spania #!$%@? troglodytko, dlaczego uważasz, że zachęcisz tym kogokolwiek do siebie? czy dobierasz się w związki na zasadzie “omg, on lubi dobre jedzenie i… o ja nie wytrzymam, stara, on lubi też spać! to jest totalnie facet mojego życia, mamy bardzo dużo wspólnego i mam nadzieję, że nasze dzieci będą podzielać nasze pasje”.

JESTEM WREDNĄ ZOŁZĄ xDDDDDD typiaro, czy twoja wredność objawia się tym, że jesteś impertynencko niemiła i jedyne co robisz to próbujesz dowartościować się, wyzywając rozmówcę lub będąc #!$%@? burakiem wobec niego? ja #!$%@?ę

SZALONA ZWARIOWANA KREJZOLKA - ostatnio jechałaś samochodem dziesięć kilometrów na godzinę szybciej niż nakazuje prawo na danym odcinku? poszłaś do sklepu bez maseczki? zostałaś na imprezie o godzinę dłużej niż planowałaś? kuuuuurwa. jesteś skandalicznie, niemiłosiernie szalona.

W SUMIE TO NIE MAM HOBBY, ZAINTERESUJ MNIE SOBĄ - siedź w tej #!$%@? #!$%@? wieży i czekaj na księcia, mam nadzieję, że rodzice pomyśleli o smoku.

NIE PISZĘ PIERWSZA czyt. czekam aż ty się wykażesz bo ja nie umiem bo jestem cipą bez krztyny kreatywności.

CHĘTNIE KOGOŚ POZNAM - #!$%@?, a ja zainstalowałem tindera po to, żeby nauczyć się przyrządzać kopytka w sosie grzybowym.

JESTEM ARTYSTKĄ, ALE MOJA DUSZA ARTYSTKI KŁÓCI SIĘ Z CHŁODNĄ OBSERWACJĄ RZECZYWISTOŚCI idź pisać lepiej teksty na nową EPkę andrzeja dudy xD

Ogólnie nie polecam, lepiej zwalić sobie konia i porobić coś pożytecznego.

#tinder #pasta #heheszki
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Ogólnie się zgadzam, ale tekst typu "chętnie kogoś poznam" nie jest zły, co prawda niezbyt wymyślny, ale lepszy niż puste miejsce jak nie wie co napisać.
  • Odpowiedz
  • 0
@jedrek1212 zauważyłem że w #!$%@? lasek ma w opisie coś o pizzy z ananasem, o #!$%@? tu chodzi? Że niby to takie zabawne i buntownicze?
  • Odpowiedz
@k4cz: no chyba, na wykopie też jest wieczna wojna o ananas na pizzy i rodzynki w serniku, tylko tutaj to heheszki, ale jak baba na tinderze o tym wspomni to uuuu buntowniczga XD no i ogolnie przeciez wiekszosc osob ma tam jakies gowno w opisie, to debilna apka i ktos ladnie wyzej napisal, ze trzeba albo byc desperatem, albo bardzo cierpliwym czlowiekiem z dystansem aby z niej korzystać
  • Odpowiedz
@jedrek1212: Dodałbym do tego „zainteresowania” z CV: podróże, kino i muzyka. No zajebiscie, lubisz grzać dupe na plaży jak ojciec zabierze do Hiszpanii, i masz styczność z chociaż najpowszedniejszą formą kultury.
  • Odpowiedz
@jedrek1212: po co robic jakies glupie opisy siebie jak i tak kazdy patrzy tylko na wyglad? Napiszesz do paszteta bo masz podobne hobby? Jak ktos Ci sie podoba to z nim gadasz i wtedy ta osobe poznajesz, co z wami jest nie tak?
  • Odpowiedz