Wpis z mikrobloga

jakie opinie o linii Tiger I, Tiger II itd.?

Czy moze lepsze sa HT francuskie?

O Ruskach wiem, ze fajne, ale moje pytanie dotyczy Francuzow i Niemcow.

#wot #worldoftanks
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dominn1234: imo Tygrysem II się gra świetnie, zagrałem kilka bitew robiąc misje i było spoko. HT francuskie zależy co masz na myśli: magazynki czy zwykłe. Magazynki spoko chociaż wolę T57 Heavy i Krana a o linii do M4 54 nie wiem bo nie grałem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@dominn1234: @Formbi: grając tygrysami musisz poznać ich najsłabszy punkt - magazyn amunicji z boku, tuż nad gąskami. Jeśli będziesz naprawiał, to rozwinięty tygrys I (wbrew obiegowej opinii) jest świetny. Tygrys II jest jeszcze lepszy od poprzednika, wieża dużo odbija nawet w czasach wszechobecnej złotej amunicji. Poza tym oba są dość żwawe jak na czołgi ciężkie. Polecam. A Francuzami nie grałem. Tylko musisz pamiętać o naprawianiu, inaczej przeklniesz tą
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@dominn1234: nie rozumiem zachwytu nad t29. Po pierwsze jest jak lep na pociski - może i ta wieża jest niezła, ale jak t29 pojawia się na froncie, to nagle większość graczy zaczyna w niego celować i chcąc nie chcąc musi coś przebić. A poza tym rozwój to droga przez mękę i zanim kupisz upragnione działo, to go znienawidzisz. A później okazuje się, że nie tylko ruskie czołgi strzelają jak rozrzutnik
  • Odpowiedz
Tygrys II jest jeszcze lepszy od poprzednika, wieża dużo odbija nawet w czasach wszechobecnej złotej amunicji.


@hlorek: xDDDDDD
Mówisz o tej gównowieży co ma 180mm pionowej ściany z przodu, boki w które wbije się niemal wszystko jeśli wieża nie jest ustawiona perfekcyjnie prosto w ich stronę i na dokładkę dach overmatchowany przez 122mm w górę (jeszcze jest nachylony żeby było łatwiej trafić)?

@dominn1234: Opinie o tych czołgach? Tiger
  • Odpowiedz
@dominn1234: Chińskie ciężkie mają niezłą IX i X (ale bardzo słabą VIII), jeśli ci nie przeszkadza to to możesz spróbować, jest nieźle. Polskie ciężkie też nie są najgorsze (masz tam np. jedną z najlepszych drzewkowych ciężkich VIII, X to takie E100 ale lepsze), szwedzkie ciężkie nie są złe, tylko VIII ma dość kiepskie działo ale za to na IX i X dostajesz niezniszczalne wieże i po buffach akceptowalne działa, brytyjskie
  • Odpowiedz
@dominn1234: 50 100 mocno sytuacyjny(linia magazynkowców) myśle ze lepsze mogą być szwedy na HT, a nad linia magazynkowców amerykańskich sam się zastanawiam. Ameykanskie HT aktualnie maja najlepsza VII, VIII kiepska i czekam z nią na Buffa
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hlorek: Chyba jakieś VI tiery którym skończyła się złota amunicja albo jak ktoś pechowo trafił w jarzmo które jest jedynym punktem który coś zatrzyma. Ta wieża to papier najeżony weakspotami, takie są fakty.
  • Odpowiedz