Wpis z mikrobloga

Mroczny temat miniaturki- jestem odrzucony, depresyjny, smutny.
- Muszę oznajmić koniec jednostronnego sojuszu obronnego z Meksykiem- kto by się spodziewał, że wszystko co Bobolak robi jest jednostronne, przecież nigdy nic nie robił dla siebie tylko dla kogoś. Nawet jak bił to nie siebie...
- Od dzisiaj Jarku sam zacznij czytać komentarze- do tej pory przecież Toudi miał Toudiego.
- Ja to robiłem bezustannie każdego dnia- wolne w szkole daje się we znaki.
- Czuję naturalną potrzebę obrony słabszych- to do wojska jak idol trzeba iść w przyszłości, a nie wojenki toczyć w internecie ukrytym za przyłbicą sieci( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Potrzeba obrony słabszego człowieka, który 2/3 życia męczył się z paskudnym nałogiem- teraz się męczy jak go ukryć przed widzami.
- Pragnie ułożyć sobie życie na nowo jako youtuber- jako odtwórca, którego "kariera" zależy od długości życia pewnego jegomościa z ulicy Szkolnej.
- Kim jest ten cały Vlad, właśnie kim ja jestem- odpowiadam, nikim jak każdy parobek z uniwersum( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Nazwać mnie youtuberem to by była gruba przesada- nikt nie śmie nawet takiego określenia użyć( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Wasal, Tarcza, Leonidas- moim zdaniem jedynie mitoman pełną gębą( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Moją główną bronią jest sprawny mózg- darmowa służba u Peugeota 207 temu całkowicie przeczy...
- Użyłem wszystkich argumentów- jak widać niespecjalnie skutecznych...
- Należy dawać drugą szansę ludziom, którzy wychodzą z nałogu- takim na pewno, ale gdzie takowego znaleźć??
- Są rzeczy z których sam powinieneś się tłumaczyć, ja nie znając Cię nie mam o nich żadnego pojęcia- chwila chwila, to broniłem Cię przed atakami, jesteś pięknym człowiekiem wychodzącym z nałogu, ale nie znam Cię?? To gdzie tutaj logika?? Zapytam czy zrobiłeś coś, czegoś nie robisz i co powiesz jest dla mnie święte??( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Wszystkie ataki wziąłem na siebie- bohaterze internetu masz order z ziemniaka, gdzie go wysłać??
- Jesteś oceniany niesprawiedliwie- nawiązując do powyższego "nie znam Cię" to bardzo odważne stwierdzenie...
- Żebyś nie wrócił do picia- hahahaha...
- Gdy powiedziałem Ci jak ostrą walkę toczę byłeś wyraźnie zaskoczony- niemożliwe, że człowiek, który niczym się nie interesuje poza zarabianiem na Kononie i byciem najstarszym nastolatkiem nie interesuje się "TARCZĄ"...
- Wtedy jedyny raz pozdrowiłeś mnie na gniocie, nigdy o to nie prosiłem- ale troszkę mi stanął.
- Pozdrowienia zawsze szły w stronę 3 top donator'ów- nie byłem w stanie sobie tego ułożyć w głowie, że masz mnie w dupie...
- Ludzie zarzucali Ci, że go wyzyskujesz- jak śmieli skoro założyłeś mu kanał i wrzuciłeś 3 filmy, a twoja cała "kariera" opiera się na mówieniu o Szkolnej. CHAMSTWO!!!
- Filmy, rehabilitacja w oczach widzów, starania o zdrowie Konona- filmy pod publikę, żadnej rehabilitacji nie było bo wszyscy widzą do czego to zmierza, a i zaraz się wypiął na swojego chlebodawcę...
- Słowem nie wspomniałeś kto Ci doradził, kto Cię namówił- kto Cię motywował do ratowania jedynego źródła zarobku i kto znów został zraniony bo przecież tylko top3 pozdrawiałeś, a nie randoma z internetu...
- Mleczny nałóg Konona i mleko bez laktozy, jedyne co mi przyszło do głowy- dobrze, że nie przyszło leczenie arszenikiem albo strychniną bez sprawdzenia choćby w necie tego... W końcu nie jestem dietetykiem ani lekarze, #!$%@? się znam, ale się wypowiem, a co...
- Jestem tylko widzem, który z Tobą koresponduje(jednym z wielu)- ale też jestem widzem, którego tyłek boli, że jest pomijany w pozdrowieniach( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Wiadomości, chat, donate zignorowany- znów ból tyłka "tylko widza"( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Zrobiłeś ze mnie durnia i źle się z tym czuje- Panie szanowny, współpraca z Bobolano automatycznie robi z Ciebie durnia, a wiara w jego wdzięczność tylko podnosi poprzeczkę durnowatości i naiwności do poziomu master....
- #!$%@? mnie z funkcji swojego moderatora- zmieniam zdanie, Ty to chyba lubisz( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Nie żądam przeprosin, nie wypowiadam wojny itd.- ale filmik nagrywam i w nim płaczę.

Cudowniee mitomańskie i egocentryczne- obrażam się, ale jak napiszesz to czekam...

#kononowicz #patostreamy
Kris8585 - Mroczny temat miniaturki- jestem odrzucony, depresyjny, smutny.
- Muszę o...
  • 17
Toudi miał Toudiego


@Kris8585: (to do Vlada, cytowanego przez Ciebie ) i to jest największy problem z idealistami - ubzdurasz sobie coś, a potem tępo się tego trzymasz, i nawet nie zdajesz sobie sprawy, ile kollateralnego zła wyrządzasz chcąc czynić dobro...

co innego dawać szansę, a co innego tępo podążać za.. .

zwłaszcza, że Ty wybrałeś sobie dość przygłupawego, aroganckiego i ignoranckiego Złotego Cielca ..

piekło pewnie pełne takich jest... /
@Kris8585: Kolejny naiwniak który od kogoś z uniwersum oczekiwał wdzięczności. Kiedy wreszcie tacy idioci nauczą się że trójka białostocka wykorzystuje takie osoby, a później spuszcza ich niczym g... w kibelku xd Albo jest się Sławkiem który lubi być uległym Majora, albo trzyma się od tego z daleka. Poza tym ... pisał "felietony" i brał udział w "debatach" na temat żula który ma 207 za znęcanie się nad matką xd Jak tak
@Kris8585: jak on płacze że żul nie chciał go pozdrowić a on był jego TARCZĄ, kolejny który ma jakieś zaburzenia, u normalnej osoby to by nie wywoływało takich reakcji
Ale bycie sponsorem menela i charytatywna obrona jego wizerunku przed "hejterami", nie no, nich se w CV wpisze idiota