Wpis z mikrobloga

Ale kisnę z tej polskiej sceny rap. Wpada klocuch, w kilka godzin nakręca najlepiej brzmiący kawałek i z jajem. Raperzy dwoją się i troją, nagrywają w pocie czoła jakieś g---o pod więzieniem w studiach za sryliony zł, CGI i montażem topowych DJ-ów. I wtedy wchodzi Korwin, cały na czarno, na totalnym w-------u ora całą sceną 30 ha pole. XD

XD

#korwin #hot16challenge2
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Myślę, że spokojnie taki śpiewak operowy dałby radę, skoro dał radę wypełnić misję "nagrać hip hop"


@KakaowyTaboret: no to pisz od początku że nie mówimy o stanie faktycznym a o twoich urojeniach i "myślę że"

to pomyśl k---a jeszcze raz bo to co napisałeś ma taki sens jak to że profesjonalnie zawodnicy esportowi daliby radę napisać taką małą grę
  • Odpowiedz
no to pisz od początku że nie mówimy o stanie faktycznym a o twoich urojeniach i "myślę że"


@justkilling:

Tylko czytaj co mówię! Mówię o k---a tekście, a nie warstwie muzycznej z pianinem, wiolonczelą i kontrabasem. Czemu niby śpiewak operowy nie byłby w stanie napisać tekstu do opery krótkiego, lub do operetki? Limeryki Ci coś mówią? Bardzo podobny utwór można napisać na setki sposobów często stosując taką samą liczbę sylab w każdym
  • Odpowiedz
Tylko czytaj co mówię! Mówię o k---a tekście, a nie warstwie muzycznej z pianinem, wiolonczelą i kontrabasem. Czemu niby śpiewak operowy nie byłby w stanie napisać tekstu do opery krótkiego, lub do operetki? Limeryki Ci coś mówią? Bardzo podobny utwór można napisać na setki sposobów często stosując taką samą liczbę sylab w każdym wersie.


@KakaowyTaboret: a co ma k---a posiadanie warsztatu głosowego do umiejętności napisania wierszyka? To już milion razy
  • Odpowiedz
a co ma k---a posiadanie warsztatu głosowego do umiejętności napisania wierszyka? To już milion razy szybciej raper by napisał taki tekst, z resztą, o czym rozmawiamy, sprawdź dla jakich piosenkarzy pisze teksty mes czy ras, a potem wydawaj swoje bzdurne niepoparte niczym opinie.


@justkilling:

Tak by pasował do muzyki operowej lub operetkowej i by go zaśpiewali? Bo ja od początku MÓWIĘ TYLKO O TEKŚCIE I ŚPIEWANIU DO K---Y NĘDZY WIEC
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: no to jesteś z-----y bo bierzesz śpiewaka operowego, każesz mu napisać tekst pod opere a potem się branzlujesz że raper by tego nie zaśpiewał xD Jaki to ma k---a sens. Taki tekst napisany przez śpiewaka byłby gównem, tak samo jak zajebisty tekst zaśpiewany przez rapera. Lecz się kamil, lecz sie.
  • Odpowiedz
no to jesteś z-----y bo bierzesz śpiewaka operowego, każesz mu napisać tekst pod opere a potem się branzlujesz że raper by tego nie zaśpiewał xD Jaki to ma k---a sens.


@justkilling:

Mówiłem też o całej reszcie muzyków, a Ty uczepiłeś się tego operowego któremu na dodatek całkiem nieźle wyszło
  • Odpowiedz
No jemu i Klocuchowi akurat się udało. Nawet Majka Jeżowska miała kilka easterów w swoim tekście i wyszła lepiej niż Słoń i Szpaku xD


@KakaowyTaboret: nie komentuje nawet tego bo jeżeli ilością followupów nazywasz technikę to nie mamy o czym rozmawiać. Majka Jeżowska, uderz się w czerep xD
  • Odpowiedz
albo w ogóle nie mówisz o technice, albo oprócz, sam sobie pajacu przeczysz, już serio szkoda mi czasu na dyskusję z tobą, adios


@justkilling:

Mówię i o tym i o tym xD Wyobraź sobie, że niektórych mogę chwalić za technikę, innych za tekst, a innych za to i za to
  • Odpowiedz