Wpis z mikrobloga

@fotograf_warszawiak: Dzieki wielkie - warto dac te 5,5 za M2 Pro? Czy zasadniczo wybierajac Air czy Air 2 nie zobacze roznicy? PS. jestem poczatkujacym ale wiem, ze wraz z cena rosnie zasadniczo jakosc optyki. Chyba, ze lepszym wyborem jest jakis dron + GoPro + gimbal?
@nabroleon: jeśli nastawiasz się na fotografie to zdecydowanie warto M2P, a to dlatego, że ma znacznie lepszą matrycę i sensor 1", w dodatku posiada regulowaną przesłonę - tego pozostałe modele nie mają.
Co do drugiej opcji się nie wypowiem bo to nonsens, nie wiem czemu ciągle ktoś pyta o podczepianie gopro pod drona. To nie ma racji bytu.
@fotograf_warszawiak: Dron z GoPro miał sens. 10 lat temu, w dobie np. 1szego phantoma. Sam miałem Phantoma z podczepianym gopro bo nic wtedy innego nie było na rynku ( ͡º ͜ʖ͡º)

@nabroleon - a używka wchodzi w grę? żeby zobaczyć czy to dla Ciebie? teraz po premierze Aira2 jest wysyp jedynek, może warto kupić, zobaczyć czy to to i ewentualnie potem upgrejdować do Pro2. Bo Air1
@fotograf_warszawiak: No i wszystko jasne :)
@mlulek: Uzywka wchodzi w gre tylko jak patrze na sens: 3tyski na 1 a doloze kolejne 2.5 i mam juz 2. Zastanawia mnie moze bardziej sens tego czy warto pchac sie w 2 skoro zaraz bedzie 3 jeszcze w tym roku :/ Moze na poczatek opcja 1 jest dobra - zasadniczo najbardziej interesuje mnie optyka - krecenie bedzie rekreacyjne, nie zarobkowe - bardziej dla