Wpis z mikrobloga

@MyPhilosophy o kurde, to pół wyciągnęli, a drugie pół zostawili? Jak można tak zostawić? XD
Moją ósemkę musieli przepołowić, bo się okazało, że nie dość, że leży na płasko, to jeszcze to była ósemka i dziewiątka zrośnięte, więc w ogóle grubo. XD
Po dwóch dniach powinieneś dać radę gadać, ale może być spuchnięte nieźle. XD
@MyPhilosophy aaaah. W poście było, że za godzinkę, a komentarz był po godzince, więc uznałam, że już po i poszło I z jakiegoś powodu tylko pół wyciągli, a nie że pół wyrosło. XD
Ale nie no, jak wyrośnięta to myk. XD
@MyPhilosophy: Ja miałem 2 tygodnie temu wyrywaną ósemkę. Generalnie też zajęło to 5 min, ale najgorsze teraz przed Tobą. Musisz pilnować żeby nic w ranę nie weszło, skrzep się nie urwał (chyba, że miałeś zszywane). Bardzo ważna higiena jest, kup sobie płyn do płukania ust. Ja myłem zęby normalnie, pomijając okolice wyrwanego zęba. Delikatnie wypluwałem pianę i płukałem (oczywiście tylko przechylając głowę lewo<->prawo) płynem do ust.
@lol3pdg: Nie doprecyzowałem - 2 dni po wyrwaniu oraz tak jak mówiłem, oczywiście jak pisałem wyżej nie płuczemy w normalny sposób tylko nabieramy płyn w usta i kiwamy głową lewo <-> prawo
@gendzer i tak dziwna praktyka, od dwóch dentystów usłyszałem absolutny zakaz przez kilka dni jakiegokolwiek płukania ust, mycie zębów tak, ale też bardzo ostrożnie, jak pisałem na początku, to jest info od dentystow ja sam się na tym nie znam, ale ciężko było u mnie z gojeniem