Wpis z mikrobloga

Hej, zielony w temacie. Jak wygląda dystrybucja oculsów bo na stronie widzę że nie ma dostępnych :/
Co ile sę rzuty i jakie są tam +/- ceny?
Zastanawiam sie między Riftem a Questem cel głowny = beat saber plus oczywiście jak już mam to gierki na pc.
Ktoś poratuje dobrym info zielonego?
#vr #oculus
  • 35
  • Odpowiedz
@KattaK: Panie, dowolną grę ze SteamVR odpalisz na Oculus Quest przez kabel (Oculus Link, polecam kabel Hama za 50zł: link) albo wygodniej bezprzewodowo (darmowy ALVR lub lepszy acz płatny Virtual Desktop).

U mnie śmiga Beat Saber bezprzewodowo bo kabel się plącze podczas cięcia klocków :P

Do bezprzewodowego grania potrzebny jest router z WiFi 5GHz 802.11ac i LANem gigabitowym (za jakieś 200zł kupi się TP-Linka który spełni te wymagania, polecam
  • Odpowiedz
@KattaK: Ja nie chcac czekać nie wiadomo ile (ponoć do lipca), w piątek zamówiłem w irlandii rift s, dzisiaj doszły, jutro siostra wysyła do mnie i za tydzień będzie. Cena ta sama i jak masz kogoś zaufanego, to niecałe 2 tygodnie i masz
  • Odpowiedz
@Zoeys: @quickly_die: @Koxsik: Kupiony właśnie Quest, jaram sie jak #!$%@? ;3
Stwierdizłem że kupic co będzie, najperw był tylko rift ale jak dodałem i wybrałem kraj dostawy to mi wywaliło i już go nie było, ale pojawił sie za to quest ;3
  • Odpowiedz
@Zoeys: szanuje za pamięć, nie :/
miałem problem z płatnościa kartą. Po kilkudniowej walce z supportem anulowałem i zamówiłem paypalem wczoraj i już wysłany. Jak przyjdzie dam znać ;p
  • Odpowiedz
@KattaK: to dziwne, że kilka dni :( mi jak w nocy nie przeszła płatność bo miałem limit na karcie ustawiony na 1500zł to rano 20 min po napisaniu do supportu było załatwione
  • Odpowiedz
ja wgl czekalem dzien na od supportu, a nastepna co prawda po 40 min przyszła tyle że moja poczta stwierdziła, #!$%@? i wrzuciła drugiego maila do spamu a codziennie sprawdzałem po kilka razy czy nie odpisali to dopiro po dwoch dniach ogarnąłem. Dlatego tak długo. Później juz poszło xD
  • Odpowiedz