Wpis z mikrobloga

Napisał do mnie z wyrzutem taki przegrywek, że nie odpisuję i patrzę tylko na wygląd i każe mi odpisać ¯\(ツ)/¯
Zaskoczony że kobiety zwracają uwagę na wygląd w aplikacji randkowej - co zresztą sam zrobił XD

Odpisałam mu grzecznie że takie jest życie, a aplikacje tego typu polegają właśnie na tym. (zresztą in real odbywa się to w ten sam sposób)
Cóż, będąc 2/10 powinno się uderzać do kobiet z swojej ligii.
Tak, kobiety też są wzrokowcami - też mi odkrycie :)) ja przynajmniej się nie łudzę i nie wyrywam chada 10/10 (i tak zazwyczaj to fejki, zamaskowane przegrywy)

Byłam kulturalna i delikatnie mu wyjaśniłam jak może sobie pomóc, a on niewiele myśląc napisał "nie dziwie się że jesteś samotna matka, a takich tutaj nie brakuje" xDDD
Informacja oczywiście nieprawdziwa, ale ten dzbanek wzgardził kobietami z dziećmi. (ja nie odrzucam facetów z dziećmi)
Wymagania z dupy, nie mając kompletnie nic XD

Edit: chyba nie zrozumieliście - ja nie mam dziecka, on sobie to wymyślił nie wiadomo skąd xDDD

#przemcel #przegryw #tinder

Wrzucam jeszcze raz bez zdjęcia i wyrażam skruchę XD
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@OddajButa123 trochę tak, trochę nie....problem chyba jednak leży głównie w mało bystrej głowie.
Desperacki styl pisania, zdjęcia z dupy (perspektywa, mina itp) mógłby wyciągnąć jakiekolwiek wnioski już wcześniej.
  • Odpowiedz
problem chyba jednak leży głównie w mało bystrej głowie.

Desperacki styl pisania, zdjęcia z dupy (perspektywa, mina itp) mógłby wyciągnąć jakiekolwiek wnioski już wcześniej.


@Czikabella: widziałem to zdjęcie z poprzedniego posta, nie oszukujmy sie nieważne jakiego zdjecia on by nie zrobił, i czego by nie napisał, efekt byłby taki sam
  • Odpowiedz